مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه
زعفرانیه کرج

زعفرانیه البرز-کرج کجاست؟

زعفرانیه کرج منطقه ای سرسبز و خوش آب و هوا است که در استان البرز واقع شده است؛ همچنین امروزه مورد توجه بسیاری از شهرواندان و سرمایه گذاران در حوزه خرید و فروش ویلا قرار گرفته است .

شهرک زعفرانیه کرج جز یکی از لوکس ترین شهرک ها است و همچنین ویلا های مدرن جلوه ی خاصی را در این شهرک ایجاد کرده اند.

املاک توحید زعفرانیه در این مقاله قصد دارد که به صورت کامل اطلاعات این شهرک لوکس را در اختیار شما قرار دهد، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید!?
شهرک زعفرانیه یکی از شهرک های معروف در منطقه کردان جنوبی است و علی رغم بسیاری از شهرک های باغ مسکونی نشین که به صورت قولنامه ای خرید و فروش می شوند، این شهرک تماما به صورت اسناد تک برگ که از دوران پهلوی تفکیک شده است در اختیار شما قرار می گیرد؛ بنابراین شما می توانید با خیال راحت به خرید و فروش در این منطقه بپردازید.

زعفرانیه کرج
زعفرانیه کرج

شهرک زعفرانیه از جنوب به دشت و تپه های منابع طبیعی، از شرق به روستاهای دولت آباد وکوروش، از شمال به رامجین،آغچه، حصار، قاسم گرجی و سهیلیه و از غرب به اغلان تپه و سهیلیه راه دارد.

مسیرهای دسترسی

✅مسیر اول : در مسیر آزاد راه کرج قزوین به سمت کمالشهر-جاده قدیم کرج هشتگرد – جاده سهیلیه – شهرک زعفرانیه قرار دارد.
✅مسیر دوم : در مسیر آزاد راه کرج قزوین به سمت کردان – جاده علی خان سلطانی – جاده قدیم کرج هشتگرد – جاده سهیلیه – شهرک زعفرانیه واقع شده است.
✅مسیر سوم : در مسیر آزاد راه کرج قزوین به خیابان گل ماکیان -جاده قدیم کرج هشتگرد – جاده سهیلیه شهرک زعفرانیه قرارگرفته است.
البته شما به هنگام رسیدن به این منطقه چند مسیر دیگر برای رسیدن به زعفرانیه دارید که می توان به این اشاره کرد:

جاده قزلحصار – ملک آباد (حافظیه ) روستای عرب آباد– رامجین – قاسم گرجی – رمنده و در انتها به شهرک زعفرانیه کرج خواهید رسید.

شهرک زعفرانیه کرج
شهرک زعفرانیه کرج

در ادامه ی مطلب می خواهیم از ویژگی و خصوصیات این شهرک ویلایی صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید!

ویژگی های شهرک زعفرانیه کرج

  • آب و هوای مطبوع و سرسبزی این شهرک از مواردی ست که هر کسی را ترغیب به خریدن ویلا می کند.
  • سند دار بودن ویلاها باعث می شود تا خیال خریداران و سرمایه گذاران راحت باشد.
  • شهرکی بودن این منطقه از دیگر ویژگی های پر اهمیت است.
  • نگهبانی 24 ساعته و وجود شبگرد ها، این امکان را به شما می دهد تا در هر ساعتی ویلا یا ملک خود را با خیال آسوده ترک کنید.
  • نزدیکی این شهرک به تهران و مسافت کوتاه 
  • قطعات تفکیک شده شهرک زعفرانیه کرج در فاصله ی استاندارد از هم هستند و این امکان را به شما می دهند تا مهمانی ها و جشن های خود را در فضایی زیبا به راحتی برگزار کنید زیرا با مشکل سر و صدا و مزاحمت برای همسایگان رو به رو نخواهید بود.
  • همچنین شما می توانید در شهرک زعفرانیه کرج  برای ویلا یا ملک خود مجوز ساخت بگیرید.
  • این ویلا به دلیل متقاضیان زیادی که قصد خرید ویلا دارند، می تواند مکانی مناسب برای سرمایه گذاری باشد.

اگر شما هم علاقه مند به باغداری و کشاورزی هستید و یا اگر می خواهید کسب و کاری را شروع کنید که وابسته به منطقه ای است که خاک حاصل خیز و آب و هوای مناسب داشته باشد، توصیه می کنم که حتما ادامه ی این مطلب را بخوانید!

 باغدارای و کشاورزی

شهرک زعفرانیه کرج منطقه ای بکر و خوش آب و هوا ست همچنین دارای خاکی حاصلخیز، مناسب برای کشاورزی و باغدارای است، بنابراین باغداری و کشاورزی رونق بسیار زیادی دارد.

وجود منابع غنی آب در این شهرک باعث می شود تا افراد این شهرک را جهت ساخت یا خرید باغ و زمین های کشاورزی انتخاب کنند.

اگر شما جز افرادی هستید که در استان های دیگر ایران زندگی می کنید و اطلاعی از قیمت ها و شرایط سکونت در شهرک زعفرانیه کرج ندارید، شما می توانید برای مشاوره رایگان در تمامی ساعات شبانه روز با گروه مشاورین املاک توحید زعفرانیه در ارتباط باشید ،همچنین ما می توانیم شما را در خرید و فروش تمامی باغ ویلاهای شهرک زعفرانیه کرج همراهی کنیم تا خریدی دلخواه و مطلابق با خواسته ی خود داشته باشید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط