مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

مهمترین امکانات شهرک زعفرانیه چیست و خرید زمین، ملک، ویلا و باغ در این منطقه چه مزایایی دارد؟ شهرک زعفرانیه در کجا واقع شده است؟

 

اگر قصد خرید ملک یا اجاره ویلا در شهرک زعفرانیه را دارید، باید در مورد موقعیت جغرافیایی، مزایای خرید و فروش در این منطقه و امکانات شهرک زعفرانیه اطلاعات کاملی داشته باشید. در این مقاله از املاک توحید سعی کرده ایم تمامی این موارد را بررسی کنیم.

امکانات شهرک زعفرانیه
امکانات شهرک زعفرانیه

 

امکانات شهرک زعفرانیه و مزایای خرید ملک در این منطقه

پیش از اینکه در مورد امکانات شهرک زعفرانیه صحبت کنیم، اجازه دهید بدانیم این شهرک کجاست. زعفرانیه جزئی از شهرستان ساوجبلاغ است. این شهرک منطقه ای در غرب استان البرز و در بخش جنوبی اتوبان کرج است. فاصله زمانی تهران تا این شهرک نزدیک به 1 ساعت بوده و بعد از کرج و نرسیده به هشتگرد و در جاده سهیلیه واقع شده است. همچنین وجود امکانات زیر باعث افزایش تقاضا برای خرید زمین در زعفرانیه کرج شده است:

  • از جمله مهمترین امکانات شهرک زعفرانیه ، سهولت دسترسی به شهر بزرگ تهران، کرج و کردان است. این مسئله رفت و آمد به محل کار و محل زندگی را ساده تر کرده است.
  • این شهرک به دلیل داشتن نگهبان 24 ساعته، دارای امنیت بالایی است. این نکته اجاره ویلا در زعفرانیه را راحت تر کرده است.
  • ویلاها، زمین ها، خانه ها و باغات در این شهرک دارای سند تک برگ و محضری، پایانکار و جواز ساخت هستند. این مسئله باعث شده خرید ویلا در زعفرانیه با اطمینان بیشتری انجام شود.
  • تمامی خانه ها، ویلاها و املاک در این شهرک دارای برق، آب، گاز و تلفن هستند. همچنین در این شهرک کلیه امکانات رفاهی از جمله فروشگاه های بزرگ، مرکز بهداشت و کلانتری وجود دارد. به همین دلیل است که خرید و فروش ویلا در شهرک زعفرانیه کرج بسیار رواج پیدا کرده است.

 

خرید ویلا لاکچری در این شهرک چه مزایایی دارد؟

از موقعیت مناسب جغرافیایی و امکانات این شهرک که بگذریم، باید مزایای خرید ملک و زمین و اجاره ویلا در این منطقه را نیز بدانیم. برخی از مهمترین آن ها عبارتند از:

  • خوش آب و هوا بودن منطقه ای که این شهرک در آن واقع شده است، نبود شهرک های صنعتی و کارخانه جات در نزدیکی آن و دور بودن از آلودگی های شهرهای بزرگ، از دیگر مزایای خرید ملک در زعفرانیه کرج است.
  • به دلیل آب و هوای مناسب و مرغوب بودن خاک شهرک و مناسب بودن آن برای پرورش گیاهان و درختان، امکان کاشت در باغات و باغچه ها وجود دارد.
  • قیمت خرید ویلا در کردان سهیلیه نسبت به امکانات و موقعیت جغرافیایی آن بسیار مناسب است.
  • روند پیشرفت شهرک زعفرانیه رو به افزایش است. بنابراین خرید ویلا در سهیلیه زعفرانیه حتی برای سرمایه گذاری نیز مناسب است.

 

بهترین مشاور املاک برای خرید و اجاره ملک در شهرک زعفرانیه

حتما شما هم ترجیح می دهید برای خرید ملک در منطقه ای خاص، به سرشناس ترین و خوشنام ترین مشاورین املاک آنجا مراجعه کنید. چراکه مشاورین املاک می توانند بهترین شرایط خرید را برای شما فراهم کنند. اگر برای بهره گیری از امکانات شهرک زعفرانیه تصمیم خود را برای خرید ملک در این شهرک گرفته اید، به شما پیشنهاد می کنیم سری به املاک توحید بزنید. مشاورین توحید در سراسر مراحل انتخاب و خرید ملک پا به پایتان می آیند تا شما بهترین تجربه از خرید در این منطقه را داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره 09124002300 تماس بگیرید.

امکانات شهرک زعفرانیه
امکانات شهرک زعفرانیه
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط