مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه

خرید ویلا در کردان

وبلاگ

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ 64 بازدید
املاک توحید زعفرانیه
خرید ویلا در کردان

خرید ویلا در کردان

خرید ویلا در کردان می تواند بهترین تصمیم زندگی شما باشد! در دنیای پرهیاهوی امروز، خرید ویلا در محیطی امن با آب و هوای دلپذیر و به دور از هیاهوی شهرنشینی و آلودگی هوا، بهترین راهکار برای کسب آرامش است.

از طرفی خرید ویلا در کردان، فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری است. چرا که شما با خرید ویلا در کردان، هم صاحب ویلایی برای گذراندن اوقات فراغت می شوید، هم صاحب یک زمین و همینطور صاحب یک ملک می شوید که بهترین راه برای سرمایه گذاری می باشد.

اگر کمی منطقی و دقیق تر به این موضوع دقت کنید، متوجه می شوید که این منطقه خوش آب و هوا در نوع خود یک منطقه ای است که جای ترقی، سرمایه گذاری و پیشرفت دارد.

امروزه هدف بسیاری از مردم برای خرید ویلا در کردان علاوه بر اینکه، برای گذراندن زمان هایی است که دوست دارند از شهر ها با تمام ازدحام و شلوغی شان فاصله بگیرند و آرامش بیشتری را تجربه کنند، این است که، سرمایه گذاری کنند.

اگر شما نیز قصد دارید بیشتر با منطقه خوش آب و هوای کردان آشنا شوید و پول خود را در زمین های آنجا سرمایه گذاری کنید، در ادامه مطلب همراه املاک توحید باشید.

چرا سرمایه گذاری در کردان کرج مناسب است؟

 

مطمئنا یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده این است که چرا بهترین راهکار این است که در کردان ویلا بخرید؟!

یکی از متداول ترین راه ها برای سرمایه گذاری خرید ویلا است!

پس چه بهتر که در منطقه سرمایه پذیری مثل کردان ویلا بخرید.

علاوه بر حفظ سرمایه، خرید ویلا در منطقه ای رو به رشد و مناسب باعث می شود که سرمایه گذاری سودآور در کمترین زمان را نیز تجربه کنید. به همین خاطر می گوییم خرید ویلا در کردان می تواند بهترین تصمیم زندگی شما باشد.

 

مرتبط بخوانید : خرید ویلا در سهیلیه زعفرانیه

 

با کمی تحقیق و پرس و جو از مشتریان متوجه شدیم که خرید ویلا در کردان به منظور گذراندن اوقات فراغت در سال های اخیر، رضایت آن ها را جلب کرده است.

کردان دارای تفرجگاه های زیادی است که مناسب همه رده های سنی است و صاحبان ویلا در این منطقه از تمامی امکانات تفریحی و گردشگری بهره مند هستند.

کردان برای کرجی ها و پایتخت نشینان بهترین منطقه برای خرید ملک است؛ علاوه بر این که این منطقه دارای همه نوع ویلایی با همه رنج قیمتی است، دارای یک ویژگی عالی دیگری نیز هست که سرعت خرید و فروش در این منطقه را بالا برده و آن هم سهولت رفت و آمد به این منطقه است.

پس اگر به دنبال خرید ویلا در این منطقه بکر و زیبا هستید اصلا تعلل نکنید و هر چه زودتر اقدام به خرید ملک کنید و به اهداف خود در کمترین زمان برسید.

خرید و سرمایه گذاری ویلا در کردان کرج

 

خرید ویلا در کردان یک پروسه ی مشخص و معینی دارد و پس از آن این شما هستید که سرمایه خود را در زمین مسکونی ِاین منطقه قرار می دهید تا به مرور زمان به ارزش آن افزوده شود.

حتی اگر در شرایطی شما قصد فروش ویلای خریداری شده ی خود را نداشته باشید، می توانید آن را به عنوان یک سرمایه ارزشمند حفظ کنید.

برعکس بسیاری از سرمایه های رایج مانند ارز، طلا، خودرو و غیره، ویلاها دچار افت قیمت و ارزش نمی شوند و همچنان روند صعودی را طی می کنند و حتی لازم نیست نگران نوسانات بازار ملک و ویلا به دلیل تغییر قیمت ها یا بالا رفتن ارز ها باشید.

در طول سالیان (به جز منطقه کردان) سرمایه گذاری در حوزه خرید ویلا و خرید زمین، بهتر از هر نوع سرمایه گذاری دیگر شناخته می شده است.

خرید ویلا در کردان
خرید ویلا در کردان

منطقه بکر و خوش آب و هوای کرج

 

همانطور که می دانید امروزه سرمایه گذاری در شهرهای بزرگ بسیار سخت و دشوار تر شده؛ بنابراین انتخاب منطقه مناسب برای سرمایه گذاری، بسیار حائز اهمیت است.

شهرتهران، به دلیل امکاناتی که دارد، در نگاه اول بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است. اما امروزه افراد ترجیح می دهند تا خارج از فضای زندگی شهری، سرمایه گذاری را تجربه کنند.

اگر اطراف تهران را در نظر بگیریم، البرز و سپس کرج، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری به شمار می آیند؛ دلیل آن، موقعیت مناسب کرج است.

آب و هوای بکر، جمعیت کمتر، شرایط زیست محیطی بهتر، سرسبزی و عدم تمرکز واحد های صنعتی و تجاری در آن باعث شده است تا این شهرستان به نسبت شهر های بزرگ بیشتر «محلی برای اوقات فراغت و آرامش» باشد تا «محیطی برای کار و کسب درآمد». اگر بخواهیم کمی ریز تر شویم و منطقه مناسب تری را انتخاب کنیم به کردان می رسیم.

کردان و مناطق اطراف آن از هر لحاظ بهترین محل برای سرمایه گذاری و زندگی هستند. خرید ویلا در کردان به مثابه زندگی در یک منطقه خوش آب و هوا و همچنین دارای امکانات شهری است و علاوه بر این، شلوغی و دردسر های شهر نشینی را ندارد.

اگر از منظرِ اقتصادی و کاملا آینده نگرانه به این منطقه نگاه کنیم، با توجه به پیشرفت ساخت ویلاها در این منطقه، از سال 99 به بعد (طبق داده های مرکز آمار ایران از رشد صدور پروانه های ساخت و ساز توسط شهرداری) می توانیم به خوبی متوجه شویم که تمرکز بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ به جای شهر های مهم به سمت روستاها و شهرستان های دارای آینده ی روشن و بالقوه جذب شده است.

بنابراین، از هر لحاظ سرمایه گذاری و خرید ویلا در کردان برای شما سودآور است.

هدف از خرید ویلا در کردان

 

تا  اینجای مطلب به اهمیت خرید ویلا در کردان پرداختیم. احتمالا تا اینجا متوجه شده باشید که کردان، بهترین منطقه برای سرمایه گذاری است.

حتی اگر هدف شما سرمایه گذاری نباشد، ویلاهای زیبای ساخته شده در کردان باعث می شوند تا کم کم ترغیب شوید تا کل سرمایه خود را برای خرید ِ(دست کم یکی از) آنها صرف کنید.

با بررسی و جستجوی بیشتر در سایت املاک توحید جهت خرید ویلا در کردان، لیستی از ویلاهای مدرن و کلاسیک موجود در این منطقه‌ی زیبا پیش روی چشمان تان گشوده می شود که نمونه و نظیر آنها را تنها در کشورهایی مانند  کانادا، اسپانیا، آمریکا، پرتغال و غیره خواهید یافت. مهم ترین خصیصه‌ی این نوع از ویلاها، شیک بودن آنها است.

بسیاری از عوامل دست به دست ِهم می دهند تا این ویژگی را به ویلایی منتسب کنیم که از هر نظر کاملاً به روز است.

روال ساخت و توسعه ویلاها در کردان به صورت خیلی متفاوت و به روز است. به این معنا که ممکن است شما وقتی برای جستجو و خرید ویلا در بسیاری از مناطق ِدیگر ایران مانند شمال یا جنوب اقدام می کنید با ویلاهایی مواجه شوید که تفاوتی با یک خانه ی ویلایی موجود در شهر های بزرگ و کوچک، ندارند.

اما ویژگی ویلاهایی که در کردان در حال توسعه و ساخت هستند این است که نمونه هایی در خارج از ایران و در کشور های پیشرفته دارند. این موضوع، دلیل محکمی برای بسیاری از سرمایه گذارانی است که به دنبال خرید ویلا در کردان هستند؛ آنها به خوبی از تمایز این گروه از ویلاها با کلیه ویلاهای کشور آگاه هستند. برای درک بهتر می توانید به معماری این ویلاها در آگهی ها نگاهی بیندازید.

ویژگی های ویلاهای کردان

 

  1. اکثر ویلاهای موجود در کردان ویلایی هستند و از دوبلکس شروع شده تا مولتی پلکس ویلا وجود دارد. بسیاری از این ویلاها دارای فضاهای بسیار باز و گسترده ای هستند که آپارتمان های داخل شهر این ویژگی ها را نمی تواند تامین کند.
  2. معماری ویلا به صورت شیک و برنامه ریزی طراحی و اجرا شده است. و اکثرا دارای پنجره های بزرگ و سرتاسری هستند که بسیار نورگیر است. بسیاری از کسانی که برای خرید ویلا در کردان اقدام می کنند نیز نقطه قوت بسیاری از این ویلاهای مدرن را نورخوب و کافی آن اعلام می کنند که نه دید را برای همسایه ها و ساکنان ِمجاور ویلا فراهم می کند و نه باعث محدود شدن ساکنان می شود.
  3. فضاسازی داخل و بیرون ویلا به صورتی اجرا شده که مثال زدنی است. همچنین سعی شده از کمترین فضا بهترین استفاده شود. طراحی ویلاها به صورت کاملا حرفه ای و با استاندارد های روز دنیا اجرا شده است.
  4. استفاده از رنگ های مناسب در فضا، به فضاسازی هرچه بهتر ویلا کمک کرده است؛ در اغلب ویلاهای مدرن کردان شما شاهد رنگ های گرم، روشن در کنار رنگ های تیره به میزان بیشتری هستید که این احساس را برای مخاطب ایجاد می کنند که در یک ویلای بزرگ و اصطلاحاً پهناور هستند.
  5. و از مزایای دیگر این ویلا ها می توان به استفاده از دیوار های شیشه اشاره کرد. در اغلب ویلاهای کردان به کارگیری دیوار های شیشه ای به خوبی انجام شده است که اجازه می دهد، نور ها و رنگ ها در محیط به خوبی منعکس شوند. استفاده طراحان این ویلاها از دیوار های شیشه ای در قسمت های جنوبی و مجاز ِویلاها، حس مدرن تری به آنها بخشیده است؛ زیرا دیگر شما به عنوان ِساکن آن ویلا مانند خانه ها و آپارتمان ها با دیوار های متعدد محبوس نشده و حس بهتری از اقامت در آن ویلا خواهید داشت.
خرید ویلا در کردان
خرید ویلا در کردان

معرفی بهترین منطقه برای خرید ویلا در کردان

 

برای سرمایه گذاری و خرید ویلا در کردان باید وارد استان البرز شوید و از آن جا به سمت قزوین حرکت کنید . قبل از این که به شهر جدید هشتگرد برسید، در سمت راست اتوبان، تابلوی خروجی کردان را می بینید و از این سمت وارد کردان می شوید.

کردان و سه روستای برغان، ولیان، ورده که به یکدیگر چسبیده اند دارای جاذبه ی توریستی زیادی می باشند. برای خرید ویلا در بهترین جای کردان می توانید با گروه مهندسین و مشاورین املاک توحید زعفرانیه مشورت کنید.

بهترین سرمایه‌گذاری که می‌توانید در اطراف کردان انجام دهید، خرید ویلا در سرخاب، تهراندشت و سهیلیه است. در بین روستاهای اطراف کردان این سه روستا بهترین ویلاها را دارند.

تهراندشت و سرخاب از سرسبزترین مناطق ویلایی در ساوجبلاغ کرج هستند. هیچ جای استان البرز نمی‌توان بهتر از دشت‌های سبز سرخاب پیدا کرد. باغ شما در این منطقه هیچ‌وقت دچار کمبود آب نمی‌شود و رودخانه کردان از وسط سرخاب عبور می‌کند. زمین‌های دارای سند سرخاب به دلیل حاصلخیزی و موقعیت برتر گران‌تر از زعفرانیه و سهیلیه هستند.

✅منطقه خوش آب و هوای سهیلیه

منطقه سهیلیه کرج از خوش آب و هوا ترین مناطق اطراف کرج است که ییلاقی نیز می باشد.

همچنین اطراف آن بسیار سرسبزه بوده و پوشیده از مزارع و جنگل های حاصلخیز می باشد. سهیلیه کرج در قسمت شمالی به آزادراه کرج_قزوین و از سمت جنوب به اشتهارد و از سمت های شرق و غرب به چهار باغ و سعید آباد محدود می شود.

به دلیل مساعد بودن وضعیت آب و هوایی این منطقه و همچنین میزان مناسب آب دسترسی، در منطقه سهیلیه تعداد زیادی مراکز کشت و پرورش گل های زینتی و قارچ و نهال بوجود آمده است.

منطقه سهیلیه به دلیل واقع شدن در میان یک دره که در ارتفاعات پایینی تهران قرار دارد موجب شده که با حفر مجاز ساکنین سهیلیه سریع به آب رسیده و خاک سهیلیه بسیار مناسب کشت و برداشت باشد.

رودخانه کردان از میان این منطقه عبور کرده که سبب حاصلخیزی بیشتر زمین های کشاورزی این منطقه شده است.

تمامی این موارد سبب شده تا خرید ویلا در سهیلیه کرج رونق چشمگیری داشته باشد و افراد این منطقه را محل خوبی برای فرار از شلوغی شهر می دانند و آن را می توان جزو بهترین منطقه ویلایی کرج شمرد.

✅منطقه چهارباغ کرج

 

چهار باغ از توابع شهرستان ساوجبلاغ است. در سال 1387 به دلیل مهاجرت تعداد کثیری به این منطقه خوش آب و هوا و سرسبز جمعیت چهار باغ به 65 هزار نفر رسید.

چهارباغ کرج از قدیم الایام از مناطق بکر ایران بوده است . فراوانی درختان این منطقه موجب محبوبیت آن شده است.در سال های اخیر این منطقه نیز به عنوان بهترین منطقه ویلایی کرج معرفی شده است.

چهار باغ بسیار خوش آب و هوا بوده و پوشیده از درختان میوه می باشد. مسیر چهارباغ به کردان از تهران نزدیک تر است. منطقه خوش آب و هوای چهار باغ یکی دیگر از مناطقی است خرید ویلا در آن را به شما پیشنهاد می دهیم.

خرید ویلا در کردان
خرید ویلا در کردان

✅منطقه لوکس تهراندشت کرج

 

منطقه تهراندشت جزو مناطق تاپ استان البرز است که بعد از جاده ی سهیلیه قرار دارد.

دارای طبیعتی بکر و آب و هوای مناسب است. منابع آب زیرزمینی در این منطقه به قدری زیاد است که با حفر چاه می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

قیمت ویلا در تهراندشت در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. متقاضیان ویلا های استخردار در کرج بیشتر به این منطقه مراجعه می کنند زیرا با توجه به امکانات عالی ،ویلا های قیمت مناسبی دارد. و همچنین به دلیل رشد ساخت و ساز و افزایش قیمت در آینده نزدیک منطقه ی تهراندشت برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است.

✅منطقه زیبای سرخاب تهراندشت

 

به سرخاب، نگین تهراندشت می گویند! زیرا سرخاب بهشت گمشده تهراندشت می باشد. با این تفسیر کوچک متوجه شدید که تهراندشت و سرخاب از سرسبزترین مناطق ویلایی در کرج و ساوجبلاغ هستند . دلیل این سرسبزی وجود آب فراوانی است که به خاک و آب هوای اینجا جان تازه ای بخشیده و درختان میوه سر به فلک کشیده در منطقه رشد کرده اند.

ویژگی های دیگر را در ادامه بخوانید:

  • از بارز ترین خصوصیات منطقه سرخاب می توان به سرسبزی آن اشاره کرد. به صورتی که در هیچ جای استان البرز یک دشت با این سرسبزی پیدا نخواهید کرد. آب و هوای سرخاب حرف اول را در منطقه تهراندشت می زند .
  • همچنین شما در سرخاب هیچ گاه کمبود آب نخواهید داشت.یکی از دلایل آن عبور رودخانه کردان است که از وسط روستای سرخاب عبور می کند. رودی که از ارتفاعات کهار سرچشمه می گیرد تمام زمین های بهشت گمشده کرج را سیراب می کند و خاک حاصلخیزی ایجاد می کند.
  • این منطقه همانند سهیلیه و شهرک زعفرانیه به لحاظ اقتصادی پیشرفت چشمگیری داشته است و حتی از آنها هم پیشی گرفته است.
  • نزدیکی به جاده و آزادراه در سرخاب از سهیلیه کوتاه تر است اما تفاوت چندانی ندارد و شاید 8-7 کیلومتر بیشتر باشد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط