مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
تماس بگیرید
شماره آگهی: 3882
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

خرید زمین سند دار زعفرانیه کرج : مجموعه املاک توحید امکان بررسی آگهی خرید زمین سنددار زعفرانیه کرج را فراهم کرده است. این ملک دارای زمینی حاصلخیز می‌باشد و در منطقه عالی با دسترسی آسان به امکانان رفاهی قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات آگهی خرید زمین سند دار زعفرانیه کرج

تا به حال به این فکر کردید که پول نقد را در کجا نگه دارید که ارزش آن از بین نرود و حتی فرزندانتان نیز از وجود آن بهره ببرند؟ پاسخ ساده است. باید پول نقد را به سرمایه پایداری تبدیل کنید. بهترین راه سرمایه گذاری هم خرید زمین و ملک است. اما آیا هر ملکی ارزشمند است؟ چگونه می‌توان ارزش ملکی را تعیین کرد؟

همه زمین ها و املاکی که در معرض فروش قرار می‌گیرند پایداری ارزش ندارند. ملکی را به عنوان سرمایه مادام العمر می‌توان لحاظ کرد که در منطقه خوبی قرار گرفته باشد. به علاوه باید دسترسی خوبی به امکانات رفاهی از جمله جاده، آب، برق، گاز و تلفن داشته باشد.

آگهی خرید زمین سند دار زعفرانیه کرج یکی از فرصت های استثنایی برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود. مهمترین ویژگی های این ملک خاک حاصلخیز آن و منطقه جغرافیایی است که در آن قرار گرفته است. همچنین این ملک در داخل بافت فرار دارد.

کارشناسان با تجربه ما در مجموعه املاک توحید با اشراف کاملی که نسبت به منطقه های ویلایی دارند بهترین ملک را برای خرید به شما معرفی می‌کنند. کافی است برای مشاوره خرید و فروش ملک با کارشناسان ما در تماس باشید. ویژگی های این مجموعه تخصصی خرید و فروش املاک شامل:

  • اطلاع از قیمت روز
  • در اختیار داشتن فایل های ویلایی، باغ و زمین
  • امکان بازدید از بنا
  • بررسی امکانات ویلا ها از طریق تصاویر مندرج بر روی سایت

برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید!!!