مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
تماس بگیرید
شماره آگهی: 1787
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

خرید ویلا دنج در استان البرز در بخش های شهرک نشین یک فرصت استثنایی است که مجموعه املاک توحید برای شما فراهم کرده است. از مهمترین ویژگی های این خرید ویلا دنج می‌توان به سند تک برگ و مجوز پایان کار آن اشاره داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید و فروش ویلا و باغ با همکاران در املاک توحید تماس بگیرید. 

 

مشخصات خرید ویلا دنج

در هیاهوی زندگی شهری، در اختیار داشتن یک فضای آرام و دلنشین، که رنگ و بوی طبیعت در آن جود دارد، در حقیقت فرصتی است برای بازگشت به آرامش روحی. البته در انتخاب یک باغ یا ویلا تنها نباید به نکاتی مانند بکر بودن موقعیت جغرافیایی توجه داشته باشید. دسترسی به امکانات رفاهی و امنیت نیز از دیگر مشخصه های چنین فضایی است.

شما می‌توانید برای خرید ویلا در سهیلیه زعفرانیه از طریق املاک توحید آخرین آگهی ها را بررسی کنید.???

در سال های اخیر صنایع ساخت و ساز بیشتر از هر وقت دیگری به اهمیت طراحی و مصالح در سلامت انسان توجه داشته‌اند. بسیاری از مصالح مانند آزبست که در سال های گذشته در ساخت و ساز رواج داشتند به طور کلی منسوخ شده‌اند. چرا که تاثیر منفی آن ها بر سلامت ما غیر قابل انکار بود. در حال حاضر مصالح مهندسی شده جدید به بازار عرضه شده‌اند که استحکام بنا را نیز افزایش می‌دهند.

اهمیت طراحی داخلی ساختمان بر سلامت انسان دست کمی از اهمیت و نوع مصالح ندارد. استفاده از خطوط انحنا دار ظریف در گچ بری ها و ظرافت پتینه ها در کنار نور پردازی و چیدمان شیک اسباب خانه در کنار هم فضایی دلنشین را به وجود می‌آورند. گذراندن وقت در چنین محیط هایی برای شما و دوستانتان دلپذیر خواهد بود.

 

خرید باغ مسکونی در زعفرانیه البرز
خرید ویلا دنج

 

بیشتر پیشنهاد های خرید ویلا دنج در استان البرز ویژگی هایی منحصر به فردی به جز دسترسی به امکانات رفاهی مانند آب، برق، گاز و تلفن را به نمایش می‌گذارند. ازجمله ویژگی های این بنا ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • استخر
  • فضای سبز و باغچه بندی شده
  • نور پردازی با استفاده از نور طبیعی
  • سونا
  • جکوزی
  • سند تک برگ
  • دید خانه به شرق
  • مساحت 1000 متر مربع
  • سالن ورزش

پیشنهاد می‌کنم آگهی های بیشتر در زمینه خرید باغچه در زعفرانیه کرج را از املاک توحید از دست ندهید!!!???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

کارشناسان خبره املاک توحید با اشراف کامل به شرایط منطقه و دسترسی به آگهی ها متنوع آماده مشاوره دادن به شما عزیزان هستند. دیگر خدمات مجموعه‌ی املاک توحید شامل: 

?دسترسی به ملک 

?دسترسی به مالکین هر آگهی 

?معرفی ملک هایی با امکانات ویژه مانند استخر آکواریومی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف

?آگاه به آخرین تحولات بازار مسکن

برای کسب اطلاعات بیشتر برای فروش و خرید ویلا دنج و باغ با کارشناسان ما در املاک توحید تماس بگیرید.