مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

فرصت استثنایی خرید ویلا دنج درختکاری شده در شهرک زعفرانیه به همراه طراحی داخلی خاص و سنگ کاری های دیدنی توسط املاک توحید فراهم شده است. کارشناسان ما در املاک توحید  آمادگی مشاوره و پاسخ دادن به تمامی پرسش های شما در زمینه خرید و فروش ویلا، باغ و … می‌باشند. 

مشخصات ویلا دنج درختکاری شده در شهرک زعفرانیه

خرید ملک می‌تواند یک سرمایه گذاری آینده دار باشد. چه بسا خرید ملک در منطقه های جغرافیایی خاص با طراحی داخلی زیبا به همراه امکاناتی تفریحی – ورزشی مانند استخر، سالن ورزش و سونا باشد. فرصت خرید ویلا دنج درختکاری شده در شهرک زعفرانیه با تمام این امکانات را به هیچ وجه از دست ندهید.

طراحی داخلی فقط به معنای تمیز کردن خانه یا چیدمان زیبای اسباب خانه نیست. طراحی داخلی به معنای زیبا سازی محیط با هدف استفاده بهینه از تمام فضای موجود می‌باشد. با این حساب طراحی داخلی دیگر فقط به سلیقه بستگی ندارد و به دانش معماری و اطلاعاتی از جمله رنگ شناسی وابسته خواهد بود. نتیجه یک طراحی استفاده از رنگ های آرامش بخش در فضای زندگی یا کار است.

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در زعفرانیه کرج در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید! ?

طراحی داخلی این ویلا دنج درختکاری شده در شهرک زعفرانیه بسیار  زیبا و سبک مدرن است. استفاده از رنگ های چشم نواز و شیک که با یکدیگر مکمل هستند نقطه قوت این آرایش به شمار می‌رود. حتی با نگاه کردن به تصاویر می‌توان متوجه استفاده‌ی مفیدی که از فضای داخلی خانه شده است شد. دیوار کوب ها، لوستر ها، تخت خواب ها و مبلمانی در این ویلا به خوبی چیدمان شده‌اند. ویلا دنج درختکاری شده در شهرک زعفرانیه دارای اسباب زندگی از جمل موارد زیر می‌باشد:

  • مبلمان
  • تخت خواب
  • میز و صندلی
  • لوستر
  • تزیینات 
  • تابلو
  • چراغ های تزیینی
  • فرش
  • اینترنت
ویلا دنج درختکاری شده در شهرک زعفرانیه
ویلا دنج درختکاری شده در شهرک زعفرانیه

 

از دیگر ویژگی های ویلا دنج درختکاری شده در شهرک زعفرانیه می‌توان به امکانات رفاهی مانند حق آبه، گاز، برق و تلفن اشاره کرد. فضای سبز این ویلا شامل کاشت درختان میوه دار و گلکاری های با سلیقه به ویژه در نزدیکی استخر می‌باشد.

زیبایی های این ویلا تنها به طراحی داخلی اسباب زندگی موجود در آن خلاصه نمی‌شود. سنگ کاری منحصر به فرد و بسیار زیبای نمای این سازه را هم نباید از یاد برد. در نما کاری این ویلا از سنگ های زیبا و شفاف تولید شده در اصفهان به کار گرفته شده است. انتخاب نمای سنگی یعنی انتخاب یک ظاهر لوکس و شیک برای سال ها. همین نشان دهنده حسن سلیقه‌ی صاحب این ویلا دنج درختکاری شده در شهرک زعفرانیه می‌باشد.

شما می‌توانید برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

 

ما در مجموعه املاک توحید با هدف کمک به مشتریان گرامی برای خرید هر ملکی اعم از خانه، ویلا و باغ شرایط مشاوره با کارشناسان با تجربه و آگاه از شرایط بازار را فراهم کرده‌ایم. 

?امکان مشاهده تصاویر با کیفیت از آگهی ها

?امکان گفت و گو با صاحب ملک

?شناخت کامل ارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف شهری و ویلایی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?ارائه بهترین قیمت  

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخ به پرسش های شما هستند.