مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

امکان خرید ویلا با طراحی مدرن در شهرک زعفرانیه به مساحت 1000 متر مربع توسط املاک توحید فراهم شده است. این ویلا دارای امکانات لوکسی مانند سونا، استخر و Roof Garden می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات ویلا با طراحی مدرن در شهرک زعفرانیه

خرید ملکی مانند خانه باغ و یا ویلا ها برای این است که شما فضایی خصوصی را برای گذراندن تعطیلات و ساعت های خوش در کنار دوستان و خانواده‌تان را رقم بزنید. بنابراین انتخاب یک محیط زیبا و دلپذیر چه از نظر جغرافیایی و یا از نظر طراحی داخلی اهمیت بسیاری خواهد داشت. فرصت انتخاب چنین ملک هایی کم پیش می‌آید؛ اما، ما در املاک توحید ویلا با طراحی مدرن در شهرک زعفرانیه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در زعفرانیه کرج در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید! ?

منظورمان از طراحی مدرن چیست. این که رنگ ها را سرد و خنثی انتخاب کنیم یا این که به جای همان نما های ساده گچی و ستون های بزرگ این بار در نمای ساختمان  المان های عجیب به کار ببریم. واقعیت طراحی مدرن غیر از این ها است. یک طراحی مدرن به معنای پیچیدگی های ظاهری با رنگ هایی دلگیر نیست.

طراحی مدرن الزاما نباید در ظاهر یک بنا به چشم بیاید. استفاده از خطوط انحنا دار ظریف و در کنار هم قرار دادن مصالح زیست سازگاری چون سنگ و چوب در کنار دیگر مصالح صنعتی می‌تواند تعریف بهتری از طراحی مدرن را ارائه دهد. در حال حاضر با پیشرفت دانش معماری، طراحی های به روزی برای ساخت ویلا در ایران نیز به کار گرفته می‌شود.

ویلا با طراحی مدرن در شهرک زعفرانیه
ویلا با طراحی مدرن در شهرک زعفرانیه

به طور مثال در ویلا با طراحی مدرن در شهرک زعفرانیه که در این اگهی آمده است، طراحی به صورت فلت انجام شده است. در واقع این طراح اصلی بنا آن را با توجه به نمونه های اروپایی به ویژه در منطقه اسکاندیناوی بومی سازی کرده است. یکی از اهداف در زمان طراحی این بنا مدیریت مصرف انرژی می‌باشد که این روز ها جز بحث های اصلی در زمینه ساخت و ساز به شمار می‌رود.

ساختمان ویلا با طراحی مدرن در شهرک زعفرانیه ویژگی های منحصر به فردی دارد. از جمله می‌توان به امکانات ورزشی و تفریحی آن اشاره کرد. این موارد شامل استخر، سالن ورزش، سونا، جکوزی و روف گاردن می‌باشد. همچنین یک بالکن با چشم اندازی وسیع نیز طراحی شده است. از دیگر ویژگی های ویلا با طراحی مدرن در شهرک زعفرانیه می‌توان به سند تک برگ، پایان کار و انشعابات آب، برق، از و تلفن توجه داشت.

شما می‌ توانید برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

 

ما در مجموعه املاک توحید با هدف کمک به مشتریان گرامی برای خرید هر ملکی اعم از خانه، ویلا و باغ شرایط مشاوره با کارشناسان با تجربه و آگاه از شرایط بازار را فراهم کرده‌ایم. 

?امکان مشاهده تصاویر با کیفیت از آگهی ها

?امکان گفت و گو با صاحب ملک

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف شهری و ویلایی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?ارائه بهترین قیمت  

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.