مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

امکان خرید ویلای 1000 متری دنج با تمامی امکانات رفاهی در شهرک زعفرانیه کرج – سهیلیه از طریق املاک توحید فراهم شده است. همکاران با تجربه‌ی ما در املاک توحید آمادگی مشاوره دادن به شما در زمینه خرید آگهی های مشابه، باغ و ویلا دارند.

مشخصات ویلای 1000 متری دنج با تمامی امکانات رفاهی در شهرک زعفرانیه کرج – سهیلیه

انتخاب ویلای تنها به انتخاب یک موقعیت چشمگیر با منظره زیبا بستگی ندارد. ویلا یک ملک برای گذراندن ساعت های شاد و شیرین به همراه دوستان و خانواده است. پس باید امکانات تفریحی و رفاهی مانند استخر یا زمین بازی و محیطی آرامش بخش را برای شما فراهم کند. 

ویلای 1000 متری دنج با تمامی امکانات رفاهی در شهرک زعفرانیه کرج – سهیلیه در واقع در بخش مسکونی با سکوت و آرامشی بی بدیل واقع شده است. خیابان های اطراف این ویلا بزرگ و خلوت هستند. همچنین امنیت شهرک با حضور 24 ساعته نگهبان های مطمئن نیز قابل توجه می‌باشد. در کنار این امنیت و آرامش دسترسی عالی به امکانات رفاهی را نباید از یاد برد.

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در زعفرانیه کردان در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید! ?

طراحی داخلی مدرن این ساختمان 500 متری را نباید از قلم انداخت. طراحی مینیمال را چه در طراحی داخلی خانه، اتاق ها و چه در فضای سبز می‌توان دید. با به کارگیری اصول معماری نوین و مدرن بهترین استفاده از فضا و مدیریت انرژی را می‌توان در کنار ظاهر لوکس با هم تماشا کرد. عناصری که حتی در تصاویر این ویلا هم دیده می‌شود.

ویلای 1000 متری دنج با تمامی امکانات رفاهی در شهرک زعفرانیه کرج - سهیلیه
ویلای 1000 متری دنج با تمامی امکانات رفاهی در شهرک زعفرانیه کرج – سهیلیه

 

ویلای 1000 متری دنج با تمامی امکانات رفاهی در شهرک زعفرانیه کرج – سهیلیه دارای ساختمانی به مساحت 500 متر مربع به صورت دوبلکس می‌باشد. همچنین طراحی فضای سبز این ویلا را می‌توان منحصر به فرد توصیف کرد. برای درختکاری در این فضا از درخت های زینتی و گیاهان سبز برگ استفاده شده است.

امکانات ورزشی و تفریحی این ویلا نیز شاما استخر سر پوشیده، سونا خشک، جکوزی، زمین بازی و بیلیارد می‌باشد. اسباب زندگی این ویلا از جمله مبلمان آن جز انتخاب های شیک و مدرنی است که با توجه به طراحی داخلی انتخاب شده است. دیگر اسباب زندگی شامل موارد زیر می‌باشد:

باربیکیو

میز و صندلی

میز ناهار خوری

اینترنت

بالکن

حق آبه

شرایط رفاهی شامل آب، برق، گاز و تلفن

توجه فرمایید امکان تهاتر و همچنین مبادله با ارز دیجیتال برای خرید ویلای 1000 متری دنج با تمامی امکانات رفاهی در شهرک زعفرانیه کرج – سهیلیه نیز وجود دارد.

شما می‌توانید برای خرید زمین در شهرک زعفرانیه از طریق املاک توحید اقدام کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

کارشناسان ما در مجموعه املاک توحید با اشراف کامل در حوزه‌ی خرید و فروش انواع ملک های مسکونی، باغ و ویلایی آمادگی پاسخگوی به شما عزیزان را دارند. خدمات مجموعه‌ی املاک توحید شامل: 

?امکان مشاهده‌ی ملک های مشابه

?دسترسی به ملک موجود در آگهی

?امکان گفت و گو با مالکین

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف مسکونی و شهرک ها

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?ارائه قیمت مطابق نرخ بازار 

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.