مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
4,500,000,000 تومان
شماره آگهی: 1868
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

این بار به بررسی آگهی خرید 700 متر ویلا دنج ابتدای زعفرانیه در املاک توحید می‌پردازیم. این ویلای دارای ساختمانی به مساحت 120 متر مربع و دو اتاق خواب با طراحی داخلی ساده و شیک می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در املاک توحید ارتباط بر قرار کنید.

مشخصات و خرید 700 متر ویلا دنج ابتدای زعفرانیه

اگر به فکر این هستید که فضایی دنج و خلوت برای گذران وقت با دوستان و خانواده‌تان فراهم کنید، فرصت خرید 700 متر ویلا دنج ابتدای زعفرانیه را از دست ندهید. این ویلا فقط به خاطر این که دارای امکاناتی چون فضای سبز یا استخر است به شما پیشنهاد نشده است. بلکه، در محیطی آرام و محله‌ای خلوت اما با امنیت بالا قرار دارد.

در انتخاب یک ساختمان برای زندگی اهمیت طراحی داخلی بیشتر از هر چیز دیگری است. طراحی داخلی فقط چیدمان شیک اسباب خانه شامل مبلمان و لوستر های خوش رنگ و لعاب نیست. طراحی داخلی دانشی است می‌توان به کمک آن استفاده‌ای بهینه از تمام فضای در دسترس را فراهم کرد.

برای مشاهده و اطلاع از آگهی های خرید ملک در شهرک زعفرانیه به وبسایت املاک توحید مراجعه کنید.???

یکی از المان های مهم در طراحی داخلی به کار گیری درست از منابع نور است. جانشانی پنجره ها و ابعاد آن ها در کنار به کار گیری از لوستر ها و LED های رنگی می‌توانند تاثیر به سزایی بر القای حس آرامش بر ساکنین خانه داشته باشند. 

خرید 700 متر ویلا دنج ابتدای زعفرانیه
خرید 700 متر ویلا دنج ابتدای زعفرانیه

 

خرید 700 متر ویلا دنج ابتدای زعفرانیه یک فرصت استثنایی به شمار می‌رود. این ملک دارای ساختمانی به مساحت 120 متر مربع دو خوابه می‌باشد. تمامی امکانات اولیه رفاهی شامل انشعابات آب، برق، گاز، تلفن و چاه آب شیرین در این بنا در دسترس قرار دارد. موقعیت این ویلا در کنار خیابان های آسفالت و در کنار همسایه هایی آرام می‌باشد.

از دلایلی که خرید 700 متر ویلا دنج ابتدای زعفرانیه را به شما پیشنهاد می‌کنیم، سند دار بودن این ملک است. همچنین امکان دسترسی به سند و اطمینان از آن با کد رهگیری وجود دارد.

دیگر ویژگی های این ویلا شامل موارد زیر می‌شود:

  • استخر چهار فصل
  • طراحی فضای سبز
  • درختان میوه دار
  • مبلمان
  • میز و صندلی
  • دیوار کوب
  • لوستر

شما می‌توانید برای خرید زمین در شهرک زعفرانیه از طریق املاک توحید اقدام کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

کارشناسان خبره و آگاه از موقعیت بازار در املاک توحید آماده مشاوره دادن به شما عزیزان در زمینه خرید فروش انواع ملک های باغی و مسکونی می‌باشند. دیگر خدمات مجموعه‌ی املاک توحید شامل: 

?امکان مشاهده‌ی ملک های مشابه

?دسترسی به ملک موجود در آگهی و صحبت کردن با مالک اصلی

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از شرایط خرید ملک در شهرک های شیک و ویلایی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف

?ارائه قیمت مطابق نرخ بازار 

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.