مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

فرصت استثنایی خرید 350 متر ویلای دنج و راحت در شهرک زعفرانیه کرج را از طریق املاک توحید از دست ندهید. این ملک دارای ساختمانی فلت به مساحت 150 متر مربع با درختان میوه دار و قدیمی می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات خرید 350 متر ویلای دنج و راحت در شهرک زعفرانیه کرج

در اختیار داشتن یک فضای دنج و آرام که بتوان در کنار دوستان و عزیزانمان به دور از شلوغی و آلودگی های فضای شهری وقت بگذرانیم، یک امتیاز به شمار می‌رود. بهترین پیشنهاد برای شما خرید ملکی مانند ویلا یا باغ است که هم برای آتیه خود سرمایه گذاری کنید و هم این که به آرامش دست پیدا کنید. کارشناسان با تجربه حاضر در املاک توحید آمادگی مشاوره دادن در زمینه خرید و فروش انواع ملک ها را به شما دارند.

این که در هنگام خرید یک و باغ یا ویلا تنها به چه چیز هایی جز موقعیت جغرافیایی باید توجه داشت یک پرسش مهم است. مواردی مانند طراحی فضای سبز، طراحی داخلی ساختمان، نمای ساختمان و امکانات ورزشی – تفریحی همگی در انتخاب چنین ملکی دخالت دارند.

خرید 350 متر ویلای دنج و راحت در شهرک زعفرانیه کرج
خرید ویلا شهرک زعفرانیه کرج

شاید نسبت به اهمیت طراحی داخلی یا نمای ساختمان در آرامش و سلامتی خودتان کم توجهی کرده باشید. در سال های اخیر استفاده از مصالح زیست سازگار که با سلامت انسان و حفاظت از محیط زیست در تضاد نباشد به یک اصل کلیدی در صنعت ساختمان سازی نوین بدل شده است.

شما می‌توانید برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید.???

با خرید 350 متر ویلای دنج و راحت در شهرک زعفرانیه کرج امکان استفاده از ساختمانی فلت، به مساحت 150 متر مربع ساخته شده است، وجود دارد. مصالح به کار رفته در این پروژه همگی از نوع درجه یک می‌باشند که در مقابل آسیب های احتمالی مقاومت خوبی دارند. 

از ویژگی های منحصر به فرد آگهی خرید 350 متر ویلای دنج و راحت در شهرک زعفرانیه کرج می‌توان به فضای سبز آن  اشاره کرد. درختان میوه دار و قدیمی باغ این ویلا فضایی آرامش بخش را به وجود آورده است.

در این آگهی خرید 350 متر ویلای دنج و راحت در شهرک زعفرانیه کرج ویژگی های مهمی وجود دارد که به صورت مجزا به آن ها اشاره خواهیم کرد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • استخر کاشی کاری شده
 • فضای سبز جدول بندی شده
 • حق آبه
 • نگهبان 24 ساعته
 • نور پردازی شیک در داخل و محوطه ساختمان
 • بالکن با منظره زیبا
 • مبلمان شیک
 • آب
 • گاز
 • برق
 • اینترنت پرسرعت

شما می‌توانید برای خرید ملک در شهرک زعفرانیه به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

ما در مجموعه املاک توحید با هدف کمک به مشتریان گرامی برای خرید هر ملکی اعم از خانه، ویلا و باغ شرایط مشاوره با کارشناسان با تجربه و آگاه از شرایط بازار را فراهم کرده‌ایم. 

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف شهری و ویلایی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?ارائه بهترین قیمت  

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.