مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
تماس بگیرید
شماره آگهی: 3199
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

شما می‌توانید برای بررسی آگهی خرید 1000 متر زمین در زعفرانیه کرج از طریق مجموعه‌ی تخصصی املاک توحید اقدام کنید. در این زمین ساختمانی 400 متر مربعی با طراحی تریپلکس به همراه امکانات تفریحی مانند استخر ساخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از ملک با کارشناسان ما در املاک توحید در تماس باشید.

مشخصات آگهی خرید 1000 متر زمین در زعفرانیه کرج

برای این که یک سرمایه پایدار داشته باشید، بهتر است پول نقد را نگه ندارید و آن را به گردش بیاندازید یا این که سرمایه گذاری بلند مدت کنید.  یکی از روش های سرمایه گذاری خرید زمین در مناطق شهرکی، باغ و ویلا می‌باشد. خرید ملک های خارج از شهر به ویژه خانه باغ ها ویلا ها در کنار سرمایه گذاری اقتصادی می‌توانند فرصتی برای بازیابی آرامش از دست رفته در محیط شلوغ شهری به شمار آید.

نه تنها فضای سبز بلکه، طراحی یک ساختمان ویلایی نیز در روحیات شما تاثیر بسزایی خواهد داشت. ویلایی با طراحی مدرن یا هم سطح (Flat) در کنار فراهم کردن محیط آرامش بخش بسیار شیک و امروزی هم می‌باشد. در سال های اخیر ساختمان سازی به یک صنعت بدل شده است. استفاده از مصالح زیست سازگار و با درصد ایمنی بیشتر و به روز در این صنعت رواج یافته است.

ساخت یک خانه یا ویلا تنها به کیفیت مصالح خلاصه نمی‌شود. بلکه معماری زیبایی که برای سال ها در چشم بیننده بدرخشد هم دانش خودش را دارد. در طراحی های جدید می‌توان خطوط نرم و ساده‌ای را دید که استحکام و مدرنیته را با هم به ارمغان آورده‌اند. در چنین بنا هایی بیشترین بهره از منابع انرژی مانند نور طبیعی و استفاده بهینه از زیر بنا مد نظر قرار دارد.

 

شما می‌توانید برای خرید زمین در شهرک زعفرانیه از طریق املاک توحید اقدام کنید!!!

 

این بار در املاک توحید قصد بررسی آگهی خرید 1000 متر زمین در زعفرانیه کرج با ساختمانی ویلایی را داریم. این ملک در بهترین نقطه از منطقه با تمام امکانات رفاهی از جمله آب، برق، گاز، تلفن و اینترنت قرار گرفته است. لازم به ذکر است که این بنا دارای چاه آب اختصاصی نیز می‌باشد. به علاوه سند شش دانگ و مجوز پایان کار هم دارد.

در محیط های خلوت ویلایی هیچ چیزی به اندازه‌ی امنیت اهمیت ندارد. ویلایی که در آگهی خرید 1000 متر زمین در زعفرانیه کرج مورد بررسی است، در منطقه‌ای امن با حضور نگهبان بیست و چهار ساعته قرار دارد. البته ویژگی های این ویلا تنها به این چند مورد ختم نمی‌شود.

با خرید 1000 متر زمین در زعفرانیه کرج صاحب ساختمانی 400 متر مربعی با طراحی تریپلکس و مدرن خواهید شد. طراحی نما، فضای سبز و طراحی داخلی همگی بر اساس دانش روز صورت گرفته است. به علاوه این سبک معماری برای سال های طولانی جذابیت خودشان را حفظ می‌کنند.

 

خرید 1000 متر زمین در زعفرانیه کرج
خرید 1000 متر زمین در زعفرانیه کرج

 

آن چه آگهی خرید 1000 متر زمین در زعفرانیه کرج به یک فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری بدل کرده است، تنها ویلا یا موقعیت جغرافیایی نیست. این ملک امکانات تفریحی و ورزشی مانند استخر سر پوشیده را برای گذراندن آخر هفته‌ای با خانواده و دوستان را در خود جای داده است.

آخرین نکته‌ای که در ارتباط با آگهی خرید 1000 متر زمین در زعفرانیه کرج می‌توان اشاره کرد، چیدمان و اسباب منزل از بهترین برند ها مطابق طراحی داخلی ساختمان است. در این ساختمان هوشمند بهترین برند های لوازم الکتریکی و الکترونیکی به کار گرفته شده است.

شرایط خرید ملک از املاک توحید

ما در مجموعه‌ی املاک توحید آماده پاسخگویی به پرسش های شما در زمینه‎‌ی خرید و فروش ملک هستیم. کارشناسان ما با تجربه‌ای که دارند بهترین مشاور شما خواهند بود.

  • امکان مشاهده فایل های موجود
  • امکان دسترسی به ملک های مشابه
  • امکان گفت و گو با مالک اصلی و مشورت تخصصی با کارشناسان مسکن
  • امکان بازدید از انواع باغ، باغچه و ویلا مدرن
  • معرفی ویلا در شهرک ها
  • معرفی زمین با مجوز ساخت
  • قیمت گذاری بر اساس بازار روز مسکن

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر جهت بازدید و خرید 1000 متر زمین در زعفرانیه کرج هر زمان که خواستید با ما در املاک توحید تماس بگیرید.

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در زعفرانیه کرج در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید!!!