مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

مجموعه‌ی تخصصی املاک توحید امکان خرید ویلا 1000 متری 330 متر زیربنا دوبلکس سه خوابه‌ مستر را فراهم کرده است. این ویلای مدرن به تمامی امکانات رفاهی اولیه از جمله آب، تلفن و … دسترسی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با همکاران ما در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات آگهی خرید ویلا 1000 متری 330 متر زیربنا دوبلکس سه خوابه مستر

یکی از راه های امن برای سرمایه گذاری، خرید ملک است. اما در میان تمام گزینه هایی که در پیش روی شما قرار دارد، خرید ویلا در مناطق خارج از شهر بهترین انتخاب به شمار می‌رود. البته این تنها سرمایه گذاری مالی نیست؛ بلکه برای بازیابی سلامت و آرامش شما نیز پیشنهاد خوبی است.

در خرید ویلا تنها به وجود حیاط یا فضای سبز و یا این که از شهر دور باشد، نباید توجه داشت. ویلای تفریحی که شما می‌خواهید نه تنها باید جایی زیبا و سرسبز باشد، بلکه باید در مکانی نزدیک به شهر محل زندگی شما و در فضایی امن قرار گرفته باشد. به علاوه در عین خلوت بودن، دسترسی به امکانات رفاهی و نزدیکی به جاده اصلی نیز فراهم باشد.

اما انتخاب ویلا را تنها در مکان نباید خلاصه کرد. ساختمانی که در آن ساخته شده نیز اهمیت دارد. حال پرسشی که برای خرید ویلا 1000 متری 330 متر زیربنا دوبلکس سه خواب مستر می‌آید این است که در هنگام بررسی ساختمان بنا شده در یک ویلا به چه پارامتر هایی باید توجه کرد. آیا مصالح مهم است و یا این که طراحی داخلی را هم باید مد نظر داشت؟ 

 

برای مشاهده و اطلاع از آگهی های خرید ملک و خانه در شهرک زعفرانیه به وبسایت املاک توحید مراجعه کنید!!!

 

یک ساختمان خوب باید هر دو ویژگی کیفیت ساخت و کیفیت طراحی (داخلی و بیرونی) را در کنار هم داشته باشد. یعنی چه؟ به طور مثال در این آگهی به بررسی خرید ویلا 1000 متری 330 متر زیربنا دوبلکس سه خوابه‌ مستر پرداخته شده است. در ساخت این ویلا از مصالح درجه یک و استاندارد استفاده شده است.

ویلا

با پیشرفت دانش مهندسی عمران و معماری مصالح نیز تغییر کرده‌اند. در هنگام خرید ویلا باید به این نکته توجه داشته باشید که مواد انتخاب شده برای ساخت بنا و حتی نمای ساختمان هم در تعادل با محیط باشد و هم دوستدار محیط زیست!

البته طراحی داخلی نیز امر مهمی است. اشتباه نکنید! طراحی داخلی همان چیدمان اسباب خانه نیست. بلکه استفاده بهینه از فضای در دسترس و مدیریت انرژی از ورودی خانه می‌باشد. جا نشانی درست پنجره ها برای بهره بردن از نور خورشید و بزرگتر جلوه دادن فضا یکی از مثال های رایج در این زمینه است.

شما با بررسی آگهی خرید ویلا 1000 متری 330 متر زیربنا دوبلکس سه خوابه‌ مستر خواهید دید که این ویلا بر اساس موقعیت جغرافیایی زمین طراحی و ساخته شده است. طراحی سه اتاق خواب نور گیر با تمام امکانات را می‌توان از ویژگی های این ویلا دانست.

از دیگر ویژگی های آگهی خرید ویلا 1000 متری 330 متر زیربنا دوبلکس سه خوابه‌ی مستر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آب
 • برق
 • گاز
 • چاه آب
 • استخر چهار فصل
 • تجهیزات به روز تصفیه آب

البته آن چه که این آگهی را به یک فرصت استثنایی بدل کرده است تنها به موارد بالا خلاصه نمی‌شود. این ساختمان به صورت هوشمند با به روزترین تجهیزات بنا شده است. به علاوه در منطقه‌ی شهرک نشین با امنیت بالا و منظره‌ی فوق العاده قرار گرفته است.

شرایط خرید ملک از املاک توحید

همکاران و کارشناسان با تجربه حاضر در مجموعه املاک توحید با اشراف کامل بر تمام آگهی های موجود به هر پرسشی که برای شما پیش آید را پاسخ خواهند داد.

 • امکان مشاهده فایل های موجود
 • امکان دسترسی به ملک های مشابه
 • امکان گفت و گو با مالک اصلی و مشورت تخصصی با کارشناسان مسکن
 • امکان بازدید از انواع باغ، باغچه و ویلا با متراژ و امکانات خاص
 • قیمت گذاری بر اساس بازار روز مسکن

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید ویلا 1000 متری 330 متر زیربنا دوبلکس سه خواب مستر   هر زمان که خواستید با ما در املاک توحید تماس بگیرید.

 

شما می‌توانید برای خرید زمین در شهرک زعفرانیه از طریق املاک توحید اقدام کنید!!!