مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

برای خرید ویلا 1000 متری در شهرک زعفرانیه کرج می‌توانید به املاک توحید اعتماد کنید. این ویلا دارای 400 متر بنای دوبلکس و امکانات رفاهی اولیه و امکانات ورزشی و تفریحی نیز می‌باشد. در صورت علاقه می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از این ملک خاص با کارشناسان ما در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات خرید ویلا 1000 متری در شهرک زعفرانیه کرج

برای این که یک سرمایه پایدار داشته باشید، بهتر است پول نقد را با زمین در مناطق شهرکی، باغ و ویلا معاوضه کنید. در هنگام خرید ویلا باید به نکات مختلفی مانند محل جغرافیایی، مساحت زیر بنا، طراحی داخلی، طراحی فضای سبز و … توجه داشته باشید.

برخی افراد تصور اشتباهی از طراحی های مدرن دارند. از نظر آن ها اگر در زمان طراحی از چراغ های LED و رنگ های سرد و تیره در کنار مبلمان های شکل L استفاده شود،آن طراحی مدرن است. در حالی که طراحی مدرن شاخه‌ای از دانش معماری با ریزبینی های بسیاری است.

شما می‌توانید برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید 

در یک خانه با طراحی مدرن، با استفاده از مصالح زیست سازگار خطوط نرم و ساده‌ای را که در ذهن معمار است به واقعیت می‌انجامد. در چنین بنا هایی هدف گرفتن بیشترین بهره از منابع انرژی حتی نور طبیعی در عین فراهم آوردن آسایش ساکنین است.

با خرید ویلا 1000 متری در شهرک زعفرانیه کرج صاحب ویلایی با طراحی خاص می‌شوید. ساختمان این ویلا در 400 متر مربع به صورت دوبلکس با ۴ اتاق خواب مستر ساخته شده است. تمام فضا ها نورگیر و پر انرژی هستند و حس آرامش را القا می‌کنند.

خرید ویلا 1000 متری در شهرک زعفرانیه کرج
قیمت ویلا در زعفرانیه کردان

پیشنهاد خرید ویلا 1000 متری در شهرک زعفرانیه کرج یک فرصت استثنایی است. ویژگی های این ویلا تنها شامل امکانات رفاهی اولیه مانند آب و برق نیست. بلکه محیطی برای تفریح و ورزش را هم برای شما و خانواده‌تان فراهم می‌کند‌.

اسباب زندگی و مبلمان این ویلا با توجه به تناسب نوع طراحی فضای داخلی ساختمان انتخاب شدند. تمام این وسایل از بهترین جنس ها انتخاب شده است. از دیگر ویژگی های این ویلای مدرن می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • استخر ۴ فصل
 • سونا
 • جکوزی
 • روف گاردن با دید بی‌نظیر به طبیعت اطراف
 • زمین بازی و ورزشی
 • مبلمان
 • آلاچیق
 • اینترنت پر سرعت
 • گاز
 • تلفن
 • حق آبه

به عنوان آخرین نکته باید به امنیت منطقه‌ای که ویلا در آن قرار دارد اشاره داشت. در این محدوده جغرافیایی نگهبان های بیست و چهار ساعته عبور و مرور را تحت نظر دارند. همچنین دسترسی آن به خیابان اصلی نیز مورد توجه است.  

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در زعفرانیه کردان در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید! ?

شرایط خرید ملک از املاک توحید

در مجموعه املاک توحید با هدف کمک به مشتریان گرامی برای خرید ویلا و باغ شرایط مشاوره با کارشناسان با تجربه فراهم شده است.

?امکان گفت و گو با صاحب ملک

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف شهری و ویلایی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?قیمت کف بازار مسکن 

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید و فروش هر نوع ملکی با همکاران ما در املاک توحید تماس بگیرید.