مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

 فرصت خرید ویلا نوساز در زعفرانیه البرز را به هیچ عنوان از دست ندهید. همین حالا تلفن را بردارید و با مشاورین توحید املاک تماس حاصل فرمایید! ممکن نیست فرصتی بهتر از این نصیبتان شود، پس تا انتهای آگهی “خرید ویلا نوساز در زعفرانیه البرز” با ما باشید تا به هدف خاصی که دارید برسید.

شهرک زعفرانیه البرز به دلیل محیط امن و خصوصی که دارد شما را ترغیب می کند تا به فکر خرید ویلا و یا زمین در آنجا باشید و همچنین شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و با خرید ملک و زمین سرمایه گذاری هم کنید.

خرید ویلا نوساز در زعفرانیه البرز و اطلاعات مربوطه

تبدیل پول نقد به سرمایه یک دغدغه است. اگر نقدینگی را در بازار مسکن به ویژه خرید ویلا و باغ صرف کنید، بهترین نوع سرمایه گذاری در بلند مدت و کوتاه مدت است. ارزش ملک های باغی و باغچه ها هیچگاه از بین نمی‌رود. به علاوه محیط هایی شاداب و آرام را در اختیار شما و عزیزانتان برای گذراندن تعطیلات و دورهمی های دوستانه قرار می‌دهد.

مشاورین املاک توحید زعفرانیه البرز، قصد دارند تا در این آگهی به معرفی مشخصات و ویژگی های این ویلای نوساز بپردازند. یکی از ویژگی های خوب این ویلای نوساز این است که دارای خاکی حاصل خیز می باشد و این موضوع سبب می شود که بتوانید فضای بیرونی ویلا را به محیطی زیبا و گل کاری شده تبدیل کنید.

توجه! اگر دنبال سرمایه گذاری مفید در شهرک زعفرانیه کرج هستید آگهی های خرید ویلا در زعفرانیه کرج را از دست ندهید!

همانطور که می دانید، ویلای مورد نظر یک ویلای نوساز است که شما با کمی رسیدن به آن می توانید آن را به یک ویلای بسیار لوکس تبدیل کنید تا هم در آن سکونت داشته باشید و یا با آن یک سرمایه گذاری عالی کنید. توجه کنید که این ویلا دارای تمامی مدارک قانونی است و از این نظر هیچ نگرانی ای نداشته باشید.

این ویلا با مساحت 1000 متر مربع و سند تک برگ با شرایط استثنایی برای فروش گذاشته شده است. امکان خرید ویلا نوساز در زعفرانیه البرز تحت شرایط تهاتر نیز وجود دارد. از ویژگی های منحصر به فرد این ویلا می‌توان به باغچه بندی های آن و فراهم بودن شرایط کاشت گیاهان بومی و درختان میوه دار اشاره داشت.

خرید ویلا نوساز در زعفرانیه البرز
خرید ویلا نوساز در زعفرانیه البرز

برای مشاهده و اطلاع از آگهی های خرید ملک و خانه در شهرک زعفرانیه به وبسایت املاک توحید مراجعه کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

همکاران با تجربه‌ی ما در مجموعه املاک توحید با اشراف کامل در حوزه‌ی خرید و فروش انواع ملک های مسکونی، باغ و ویلایی آمادگی پاسخگوی به شما عزیزان را دارند. خدمات مجموعه‌ی املاک توحید شامل موارد زیر می‌باشد: 

?امکان مشاهده‌ی ملک های مشابه

?اشراف به قیمت گذاری های ملک بر اساس آخرین تحولات بازار

?امکان گفت و گو با مالکین و بازدید از ویلا های موجود

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف مسکونی و شهرک ها

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا نوساز در زعفرانیه البرز با ما تماس بگیرید.