مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
تماس بگیرید
شماره آگهی: 1744
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

برای خرید ویلا لوکس در شهرک زعفرانیه به چندین مشخصه باید توجه داشت. به طور مثال بهتر است ویلا دارای سند تک برگ و مجوز پایان کار باشد. منطقه جغرافیایی آن از نظر دسترسی ها نیز مورد اهمیت است. در زمینه خرید ویلا می‌توانید از کارشناسان املاک توحید مشورت بگیرید.

مشخصات خرید ویلا لوکس در شهرک زعفرانیه

بیشتر افراد برای این مشتاق خرید ویلا هستند که بتوانند در محیطی نزدیک به طبیعت باشند. دوری از محیط های شهری و شلوغی های آن یکی از اهداف خریداران خانه باغ ها و ویلا ها هست. به همین خاطر بهتر است در محیط های شهرک نشین برای خرید ویلا جست و جو کنند.

شما می‌توانید برای خرید زمین در شهرک زعفرانیه از طریق املاک توحید اقدام کنید.???

البته تنها محیط جغرافیایی و فضای سبز مهم نیستند. از ویژگی های مهم یک ویلای خوب، ساختمان آن است. ساختمان ویلا باید طراحی داخلی خوبی هم داشته باشد. طراحی داخلی ویلا تا حدود زیادی بر روی قیمت آن نیز اثر گذار است.

انواع طراحی های داخلی که امروزه در ویلا های ساخته شده در ایران پیاده می‌شود، شامل طراحی کلاسیک، لوکس، مدرن، فلت و ایرانی می‌باشد. اگر هنر معماری و رنگ شناسی در دکوراسیون یک ویلا رعایت شود، محیطی آرامش بخش را برای ساکنین خواهد ساخت. 

در این آگهی قصد بررسی خرید ویلا لوکس در شهرک زعفرانیه را داریم. طراحی این ویلا به ویژه بخش آشپزخانه که به صورت جزیره است را می‌توان ترکیبی از طراحی های لوکس و مدرن دانست. این طراحی خاص به هیچ وجه در چشم بیننده آزار دهنده نخواهد بود و این که هرگز از مد نمی‌افتد.

خرید ویلا لوکس در شهرک زعفرانیه
خرید ویلا لوکس در شهرک زعفرانیه

امکانات رفاهی که با خرید ویلا لوکس در شهرک زعفرانیه به مساحت 500 متر مربع و دید شمالی با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می‌گیرد غیر قابل صرف نظر هستند. دسترسی به آب آشامیدنی شهری، گاز، برق، تلفن و حق آبه از این امکانات رفاهی به شمار می‌روند. همچنین امکان اتصال به اینترنت پر سرعت وجود دارد.

این ویلا دارای اسباب زندگی اولیه نیز می‌باشد. تمامی مبلمان، سرویس های خواب، میز، صندلی، فرش و … همگی از بهترین برند ها با جنس مرغوب تهیه شده است. هارمونی رنگ ها در میان این وسایل در کنار زیبایی سبب القای حس آرامش به شما خواهد شد. دیگر ویژگی های این ویلای لوکس شامل مواردی چون اینترنت پر سرعت، حق آبه و … می‌باشد.

برای مشاهده و اطلاع از آگهی های خرید ملک و خانه در شهرک زعفرانیه به وبسایت املاک توحید مراجعه کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

همکاران با تجربه‌ی ما در مجموعه املاک توحید با اشراف کامل در حوزه‌ی خرید و فروش انواع ملک های مسکونی، باغ و ویلایی آمادگی پاسخگوی به شما عزیزان را دارند. خدمات مجموعه‌ی املاک توحید شامل موارد زیر می‌باشد: 

?امکان مشاهده‌ی ملک های مشابه

?دسترسی به ملک موجود در آگهی

?امکان گفت و گو با مالکین

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف مسکونی و شهرک ها

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?ارائه قیمت مطابق نرخ بازار 

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.