مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
تماس بگیرید
شماره آگهی: 3899
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

مجموعه املاک توحید فرصتی استثنایی برای خرید ویلا لاکچری با قیمت عالی همراه با سند شش دانگ فراهم کرده است. دیگر امکانات عالی این ویلای 1000 متری شامل چهار اتاق مستر و استخر به سبک اروپایی می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

مشخصات آگهی خرید ویلا لاکچری با قیمت عالی و سنددار

دوری از فضای دلگیر شهر فرصتی برای بازسازی آرامش است. به خصوص که شهر های بزرگ هوایی آلوده دارند و سبب بروز بیماری های مختلف هم می‌شوند. برای همین امکان خرید ویلا لاکچری با قیمت عالی با فضا سازی سبز و زیبایش یک پیشنهاد فوق‌العاده است.

خرید ویلا لاکچری با قیمت عالی در منطقه‌ای ساکت با دسترسی های کامل را می‌توان فرصت سرمایه گذاری هم دانست. این ویلای 500 متری در زمینی به مساحت 1000 متر مربع بنا شده است. همچنین دارای 4 اتاق خواب مستر با طراحی اروپایی نیز می‌باشد. به علاوه خرید ویلا لاکچری با قیمت عالی به صورت فول فرنیش می‌باشد.

دیگر امکانات این ویلا شامل:

  • روف گاردن
  • استخر چهار فصل
  • جکوزی
  • انشعابات کامل شامل آب، برق و گاز
  • طراحی نورپردازی در بخش های داخلی و بیرونی ساختمان
  • محوطه سازی به سبک اروپایی

همچنین این ویلای دارای سند شش دانگ و دو مجوز پایان کار و ساخت می‌باشد. به علاوه معماری این ساختمان بر اساس الگو های به‌روز اروپایی انجام شده است. به طور مثال امکاناتی از جمله تمام  هوشمند بودن در آشپزخانه و دیگر بخش های ساختمان به کار گرفته شده است.

همچنین همکاران ما در مجموعه املاک توحید با اطلاعات دقیق و تجربه‌ای که دارند می‌توانند بهترین مشاوره برای خرید، فروش و اجاره را به شما بدهند. به علاوه فهرستی کامل از انواع آگهی باغ و ویلا در مناطق شهرکی را نیز در اختیار دارند.

 

برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید!!!