مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
تماس بگیرید
شماره آگهی: 1714
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

امکان بررسی و  خرید ویلا با طراحی فلت در کرج توسط املاک توحید فراهم شده است. این ویلای خاص با مساحت 500 متر مربع دارای سند تک برگ و مجوز پایان کار می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید و مشاوره در امر خرید و فروش ملک با همکاران با در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات خرید ویلا با طراحی فلت در کرج

خرید ویلا و باغ فقط به معنای سرمایه گذاری اقتصادی می‌تواند یک فرصت شیرین برای دست یافتن دوباره آرامش و حس نشاط می باشد. در انتخاب چنین ملک هایی، ویلا هایی که امکانات ورزشی و تفریحی را برای جمع های دوستانه و خانوادگی فراهم می‌کنند، طرفداران بیشتری دارند. مساحت این ویلا 500 متر مربع با طراحی فلت می‌باشد که یک انتخاب عالی به شمار می‌رود.

طراحی داخلی یعنی زیبایی در کنار استفاده بهینه از فضای موجود در زیر بنای یک ساختمان است. در سال های اخیر مدیریت مصرف انرژی نیز جزیی جدایی ناپذیر از صنعت ساخت و ساز شده است. رعایت این دو مشخصه، طراحی داخلی و مدیریت مصرف انرژی، در کنار یکدیگر در واقع نشان دهنده‌ی هنر و توانایی یک مهندس و یا معمار است.

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در زعفرانیه کرج در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید! ?

دیگر تمامی ویلا های مدرن به سبک دوبلکس ساخته نمی‌شوند. ساختمان هایی که با اختلاف سطحی در حدود یک متر از سطح زمین ساخته شوند و بدون اختلاف سطح گذر می‌باشند را ساختمان همکف و یا فلت می‌نامند.

خرید ویلا با طراحی فلت در کرج
خرید ویلا با طراحی فلت در کرج

در زمان خرید ویلا با طراحی فلت در کرج باید به جنبه های مختلف آن توجه داشته باشید. این ساختمان دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. می‌توان گفت هدف اصلی طراح بیشترین استفاده از فضا های طبیعی و ایجاد فضایی خانوادگی و تفریحی بوده است.

از ویژگی های این ویلای دلباز با طراحی مدرن می‌توان به موقعیت جغرافیایی آن و امنیت منطقه است. حضور 24 ساعته نگهبان ها در محوطه های اطراف ویلا سکوت و امنیت را در کنار هم فراهم کرده است. دیگر امکانات قابل توجه در آگهی خرید ویلا با طراحی فلت در کرج در موارد زیر می‌توان خلاصه کرد:

 • سند رسمی تک برگ
 • نور پردازی با کمک نور طبیعی
 • مبلمان و میز
 • تخت خواب
 • چمن کاری شده
 • کابینت 
 • اینترنت پر سرعت
 • امکانات رفاهی اولیه شامل تلفن، آب، برق و گاز
 • استخر با کاشی کاری زیبا و دقیق
 • فضای سبز
 • درختکاری شده

شما می‌توانید برای خرید زمین در شهرک زعفرانیه از طریق املاک توحید اقدام کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

ما در مجموعه املاک توحید با هدف کمک به مشتریان گرامی برای خرید هر ملکی اعم از خانه، ویلا و باغ شرایط مشاوره با کارشناسان با تجربه و آگاه از شرایط خرید و فروش ملک را فراهم کرده‌ایم. 

?امکان مشاهده تصاویر با کیفیت از آگهی ها

?امکان مشاهده‌ی ملک های مشابه

?امکان گفت و گو با صاحب ملک

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف شهری و ویلایی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?ارائه بهترین قیمت  

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخ به پرسش های شما هستند.