مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

برای خرید ساختمان و ویلا های سند دار می‌توانید به املاک توحید زعفرانیه مراجعه کنید. آگهی فروش ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه البرز در حال حاضر در دسترس علاقمندان به سرمایه گذاری در زمینه املاک می‌باشد. این ویلای به مساحت 1000 متر مربع دارای سند شش دانگ تک برگ می‌باشد.

 

اطلاعات فروش ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه البرز

 

یکی از راه های سرمایه گذاری، خرید و فروش املاک ارزشمند است. در هنگام خرید ملک علاوه بر موقعیت جغرافیایی باید به مواردی چون سند نیز باید توجه داشته باشید تا در زمان فروش مجدد ملک دچار مشکلات قانونی نشوید و بتوانید به قیمت روز آن را معامله کنید. آگهی فروش ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه البرز واقع در موقعیت جنوبی شهرک زعفرانیه یک فرصت استثنایی برای شما به شمار می‌رود.

این ملک با مساحت 1000 متر مربعی در بهترین قسمت شهرک قرار گرفته است. به علاوه این سازه هوشمند دارای دو استخر رو باز و داخلی به همراه امکانات ورزشی و تفریحی دیگری مانند جکوزی و سونا نیز می‌باشد.

 

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در سهیلیه کرج در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید! ?

 

در زمان خرید ویلا علاوه بر منطقه جغرافیایی آن، مساحت زیر بنا، کیفیت ساخت و طراحی داخلی بر قیمت نهایی تاثیر گذار هستند. آگهی فروش ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه البرز یک شرایط خرید استثنایی است. در طراحی داخلی این ویلا از به روزترین امکانات الکتریکی و معماری بهره گرفته شده است.

ساختمان های هوشمند به واسطه ویژگی های منحصر به فردی که دارند در سال های اخیر توسعه بسیاری پیدا کرده‌اند و مورد اقبال عمومی قرار گرفته‌اند. در این سازه ها کلیه اجزای داخلی به صورت یکپارچه و ایجاد منطقی سازگاری با محیط در تعامل با یکدیگر می‌باشند.

از ویژگی های ساختمان های هوشمند می‌توان به مدیریت مصرف انرژی در آن ها اشاره کرد. مدیریت انرژی یا  EMS به معنای بهینه سازی میزان انرژی ورودی به ساختمان از بدون ایجاد تاثیرات منفی در روند مصرف انرژی می‌باشد. استفاده از این امکان در طراحی ساختمان موجود در این آگهی فروش ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه البرز سبب محبوبیت آن شده است.

 

فروش ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه البرز
فروش ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه البرز

 این ویلا با بنایی به مساحت 700 متر مربع به صورت تریپلکس به طراحی و اجرا در آمده است. علاوه بر کیفیت بالای مصالح و ساخت ویلا، هوشمند بودن و امکان کنترل از راه دور از طریق نرم افزار های تلفن همراه نیز از دیگر ویژگی های منحصر به فرد آن به شمار می‌روند.

از دیگر ویژگی های این ویلای زیبا و منحصر به فرد می‌توان به مواردی زیر اشاره کرد:

  • 1000 متر زمین
  • سند 6 دانگ تک برگ
  • 700 متر بنا ساخت
  • طراحی تریپلکس
  • دارای فضای سبز و باغچه کاری
  • دارای استخر، سونا و جکوزی

شما می‌توانید برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به املاک توحید اعتماد کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

 

همکاران و کارشناسان ما در مجموعه املاک توحید با اشراف کامل بر تمام آگهی های موجود هر پرسشی را که برای شما پیش آید را پاسخ خواهند داد.

?امکان مشاهده فایل های موجود

?امکان دسترسی به صاحبین ملک توسط کارشناسان جهت گفت و گو های بیشتر

?شناخت کامل از مناطق مختلف شهر

?در دست داشتن فهرستی کامل از انواع آگهی باغ، باغچه و ویلا با متراژ و امکانات خاص

?ارائه بهترین قیمت 

می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.