مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

امکان خرید ویلا در شهرک زعفرانیه البرز با قیمت مناسب را از طریق املاک توحید از دست ندهید. این بنای 220 متر مربعی در زمینی به مساحت 1000 متر مربع واقع شده است. همچنین دارای  استخر و ساختمان سرایداری نیز می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران در املاک توحید تماس بگیرید. کارشناسان ما امادگی پاسخگویی به همه‌ی پرسش های شما را دارند.

مشخصات خرید ویلا در شهرک زعفرانیه البرز با قیمت مناسب

یکی از راه های سرمایه گذاری و تبدیل نقدینگی به یک سرمایه همیشگی با قابلیت تبدیل دوباره به پول نقد، خرید ملک است. بهترین ملک با امکان خرید و فروش راحت با حفظ ارزش واقعی شامل باغ، باغچه و ویلا می‌باشد. کارشناسان ما در املاک توحید، به ویژه ملک هایی که دارای سند تک برگ، جواز ساخت و پایان کار هستند را به شما توصیه می‌کنند.

در سال های اخیر صنعت ساخت و ساز در ایران گسترش زیادی داشته است. همچنین دانش معماری در بحث طراحی داخلی خانه ها در کنار هم قرار گرفتند. به ویژه دیگر مهندسین توجه خود را  تنها به طراحی نما و ظاهری ساختمان متمرکز نکرده و به به اصول زمینه های بهینه سازی مصرف انرژی و بهره وری از فضای موجود در زیر بنا را سر لوحه خود قرار داده‌اند.

پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید ویلا در سهیلیه زعفرانیه از طریق وب سایت املاک توحید آخرین آگهی ها را بررسی کنید.???

امکاناتی که در آگهی خرید ویلا در شهرک زعفرانیه البرز با قیمت مناسب به شما معرفی می‌شوند منحصر به فرد و خاص این ملک هستند. این ملک در زمینی به مساحت 1000 متر مربع در منطقه شهرک نشین قرار گرفته شده است. دو ساختمان در این زمین ساخته شده است. ساختمان اصلی دارای زیر بنای 220 متری با طراحی لوکس و دوبلکس بوده و ساختمان دیگر هم بنای سرایداری با تمام امکانات رفاهی می‌باشد. 

خرید ویلا در شهرک زعفرانیه البرز با قیمت مناسب
خرید ویلا در شهرک زعفرانیه البرز با قیمت مناسب

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید این بنا با ستون هایی استوار رو به روی محوطه‌ای سبز واقع شده است. درخت های میوه دار و قدیمی در کنار باغچه های گل کاری شده با گیاهان چهار فصل از ویژگی های این بنا هستند. ویژگی دیگر این ویلا استخر رو باز کاشی کاری شده در محوطه پشت ساختمان بدون دید توسط ساختمان های اطراف است.

دیگر امکانات ملک یاد شده شامل آب، برق، گاز، تلفن و اینترنت پر سرعت را در کنار حق آبه نباید فراموش کرد. فضای داخلی این ویلا نیز ظاهری لوکس و نور گیر دارد.

 

پیشنهاد می‌شود آگهی های بیشتر در زمینه خرید باغچه در زعفرانیه کرج را از املاک توحید از دست ندهید!!!???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

کارشناسان خبره املاک توحید با اشراف کامل به شرایط منطقه و دسترسی به آگهی ها متنوع آماده مشاوره دادن به شما عزیزان هستند. دیگر خدمات مجموعه‌ی املاک توحید شامل: 

?دسترسی به ملک 

?دسترسی به مالکین هر آگهی 

?معرفی ملک هایی با امکانات ویژه مانند استخر آکواریومی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف

?آگاه به آخرین تحولات بازار مسکن

برای کسب اطلاعات بیشتر برای فروش و خرید باغ مسکونی در البرز با کارشناسان ما در املاک توحید تماس بگیرید.