مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
تماس بگیرید
شماره آگهی: 1724
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

امکان خرید ویلا با طراحی چوبی در کرج توسط املاک توحید فراهم شده است. این ویلا در مساحت 500 متر مربع بنا شده است و دارای سند تک برگ می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در امر خرید و فروش ملک با همکاران با در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات خرید ویلا با طراحی چوبی در کرج

دوری از دنیای پر هیاهوی شهری به همراه آلودگی و یکنواختی که زندگی در شهر دارد یکی از نیاز های انسان است. در اختیار داشتن یک فضای دلنشین مانند ویلا یا باغ شرایط زندگی را برای شما آسانتر خواهد کرد. تجربه‌ی زندگی در نزدیکی طبیعت و درختان سبز سبب ایجاد  و القای حس آرامش به شما می‌گردد.

شما می‌توانید برای خرید ویلا در سهیلیه زعفرانیه از طریق املاک توحید آخرین آگهی ها را بررسی کنید.???

اگر به نمای ساختمان های نو ساز توجه کرده باشید حتما دیده‌اید که دیگر نما های گچی و یا سنگ کاری های گرانیتی از دور خارج شده‌اند. حتی طراحی های داخلی پر زرق و برق از مد افتادند و جای خود را به طراحی های شیک و لوکس ساده که مدرن نامیده‌ می‌ شوند، داده‌اند. طراحی هایی که در کنار زیبایی در طولانی مدت خراب نمی‌شوند. به علاوه حس نزدیکی به طبیعت را در شما زنده می‌کنند.

خرید ویلا با طراحی چوبی در کرج
خرید ویلا با طراحی چوبی در کرج

 

در طراحی های جدیدی که در صنعت ساخت و ساز به کار می‌روند دو اصل سازگاری با محیط زیست و مدیریت انرژی سر لوحه معماران و مهندسین قرار گرفته است. مواد اولیه‌ای که در ساخت چنین ساختمان هایی به کار گرفته می‌شوند از نظر سازگاری با محیط زیست و انسان در تعامل هستند. این یعتی به سلامتی شما آسیبی وارد نخواهند کرد. در واقع ترکیب دو ماده مصالح ساختمانی و چوب ذوق طراح را در عین طبیعت دوستی نمایش می‌دهد.

در این آگهی به برسی خرید ویلا با طراحی چوبی در کرج به مساحت 500 متر مربع با طراحی داخلی شیک و به روز پرداخته‌ایم. این ویلای سند دار در موقعیت مکانی بکر و خلوتی واقع شده است. البته خلوت بودن آن در تضاد با امنیت منطقه نیست. محیطی امن و آرام که شما می‌توانید وقتتان را در آن بگذرانید.

پیشنهاد می‌کنم آگهی های بیشتر در زمینه خرید باغچه در زعفرانیه کرج را از املاک توحید از دست ندهید!!!???

آنچه که شرایط خرید ویلا با امکانات در شهر کرج را به یک فرصت فوق العاده استثنایی تبدیل کرده است را می‌توان در آرامش و دسترسی به امکانات به طور هم زمان دانست. همچنین طراحی فضای سبز آن سبب القای حس شادی و طراوت می‌گردد. 

شرایط خرید ملک از املاک توحید

کارشناسان خبره و آگاه از شرایط خرید و فروش ملک، در املاک توحید آماده مشاوره دادن به مشتریان گرامی می‌باشند. دیگر خدمات مجموعه‌ی املاک توحید شامل: 

?دسترسی به ملک موجود در آگهی و صحبت کردن با مالک اصلی

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید 

?امکان فراهم آوردن نیاز های مشتری به تناسب بودجه

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف

?ارائه قیمت مطابق نرخ بازار 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ویلا با امکانات در شهرک های ویلایی استان البرز و کردان با ما در املاک توحید تماس بگیرید.