مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

برای خرید ویلا با امکانات در شهرک زعفرانیه همراه با امکانات تفریحی و ورزشی در مساحت 1000 متری از طریق املاک توحید اقدام کنید. این ملک دارای سند تک برگ و پایان کار می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در امر خرید و فروش ملک با همکاران با در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات خرید ویلا با امکانات در شهرک زعفرانیه

تبدیل پول نقد در بازار مسکن به ویژه خرید ویلا و باغ بهترین نوع سرمایه گذاری در بلند مدت و کوتاه مدت است. ارزش ملک های باغی و باغچه ها هیچگاه از بین نمی‌رود. به علاوه محیط هایی شاداب و آرام را در اختیار شما و عزیزانتان برای گذراندن تعطیلات و دورهمی های دوستانه قرار می‌دهد.

پیشنهاد می‌کنم آگهی های بیشتر در زمینه خرید باغچه در زعفرانیه کرج را از املاک توحید از دست ندهید!!!???

اگر به محیط اطرافتان توجه کرده باشید حتما دیده‌اید که دیگر نما ها و یا طراحی های داخلی پر زرق و برق از مد افتادند و جای خود را به طراحی های شیک و لوکس به اصطلاح مدرن داده‌اند. طراحی هایی که در کنار زیبایی در طولانی مدت خراب نمی‌شوند و به اصل بنا آسیبی وارد نخواهند کرد. 

از ویژگی های طراحی های مدرن می‌توان به دو اصل سازگاری با محیط زیست و مدیریت انرژی اشاره کرد. مواد اولیه‌ای که در ساخت چنین ساختمان هایی به کار گرفته می‌شوند از نوع سازگار با محیط زیست می‌باشند. همچنین به سلامتی نیز آسیبی وارد نخواهند کرد. در واقع ترکیب دو ماده مصالح ساختمانی و چوب زیبایی را در عین طبیعت دوستی نمایش می‌دهد.

 

خرید ویلا با امکانات در شهرک زعفرانیه
خرید ویلا با امکانات در شهرک زعفرانیه

 

تناسب بین طراحی داخلی و بیرونی عنصری است که مکمل زیبایی شناسی یک بنا خواهد بود. در کنار طراحی مدرن نمای بیرونی، طراحی داخلی مدرن هم باید رعایت شود. نور پردازی و جا نشانی پنجره ها در کنار مبلمان شیک و لوکس چیزی جز بهترین سلیقه و تسلط بر دانش رنگ شناسی و معماری را نشان نخواهد داد.

آنچه که شرایط خرید ویلا با امکانات در شهرک زعفرانیه را به یک فرصت فوق العاده استثنایی تبدیل کرده است را می‌توان در محیط تفریحی و ورزشی‌اش جست و جو کرد. این ویلا دارای استخر، سونا، جکوزی و سالن ورزش می‌باشد. همچنین طراحی فضای سبز آن سبب القای حس شادی و طراوت می‌گردد.

امکانات این ویلای زیبا تنها در همین موارد خلاصه نمی‌شود. دسترسی به انشعابات آب، گاز، تلفن و اینترنت پر سرعت را هم نباید فراموش کرد. امنیت محله‌ای که ویلا در آن واقع شده است و حضور نگهبان های 24 ساعته و خیابان های خلوت و آرام را هم باید یادآور شد.

شما می‌توانید برای خرید ویلا در سهیلیه زعفرانیه از طریق املاک توحید آخرین آگهی ها را بررسی کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

کارشناسان خبره و آگاه از شرایط خرید و فروش ملک، در املاک توحید آماده مشاوره دادن به مشتریان گرامی می‌باشند. دیگر خدمات مجموعه‌ی املاک توحید شامل: 

?دسترسی به ملک موجود در آگهی و صحبت کردن با مالک اصلی

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید 

?امکان فراهم آوردن نیاز های مشتری به تناسب بودجه

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف

?ارائه قیمت مطابق نرخ بازار 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ویلا با امکانات در شهرک زعفرانیه با ما در املاک توحید تماس بگیرید.