مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
5,000,000,000 تومان
شماره آگهی: 1999
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

خرید ویلای 600 متری در شهرک زعفرانیه یک فرصت استثنایی است که مجموعه املاک توحید برای شما فراهم کرده است. این بنای 600 متری دارای سند مادر با کد پیگیری می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران در املاک توحید تماس بگیرید. کارشناسان ما امادگی پاسخگویی به همه‌ی پرسش های شما را دارند.

مشخصات خرید ویلای 600 متری در شهرک زعفرانیه

در انتخاب ویلا تنها به محیط جغرافیایی یا طبیعت اطراف آن نباید توجه کرد. ویژگی های دیگری نیز باید در زمان انتخاب ویلا در نظر داشته باشید تا رضایت از خرید داشته باشید. از جمله مزیت های خرید ویلای 600 متری در شهرک زعفرانیه دسترسی به خیابان اصلی، امنیت منطقه، سند دار بودن، پایان کار و حتی بنای مستحکم آن است.

شما می‌توانید برای خرید ویلا در سهیلیه زعفرانیه از طریق املاک توحید آخرین آگهی ها را بررسی کنید.???

در کنار موقعیت جغرافیایی، طراحی داخلی نیز مهم است. طراحی داخلی فقط به چیدمان اسباب خانه یا انتخاب شیکترین مبلمان و یا فرش و سرویس خواب جذاب و خاص نیست. در واقع طراحی داخلی دانش معماری است که می‌توان به کمک آن از تمام فضای موجود در یک ساختمان بیشترین بهره  را برد.

هنگامی که خریداران قصد بررسی یک بنا را دارند، به پارامتر هایی از جمله نوع ساخت آن، مواد اولیه و کیفیت اجرا توجه می‌کنند. خوشبختانه در سال های اخیر از مواد اولیه در صنعت ساختمان سازی ایران تغییرات گسترده و رو به جلویی داشته است. استفاده از مواد اولیه درجه یک و به روز تنها چیزی است می‌تواند به استحکام سازه کمک کند. 

خرید ویلای 600 متری در شهرک زعفرانیه
خرید ویلای 600 متری در شهرک زعفرانیه

توجه داشته باشید که یک ویلا علاوه بر شیک و در دسترس بودن به لحاظ مکانی، باید ویژگی های دیگری نیز دارا باشد. به طور مثال باید در نزدیکی خیابان اصلی بوده و به امکانات رفاهی اولیه دسترسی داشته باشد. همچنین امکانات رفاهی و انشعابات آب، برق و حتی حق آبه نیز در ملک مورد بررسی آگهی خرید ویلای 600 متری در شهرک زعفرانیه قابل توجه است.

این ویلا دارای سند مادر و کد رهگیری معتبر می‌باشد. ساختمان این ویلا طرح فلت یا همان همکف در 130 متر مربع، دو خواب مستر با طراحی داخلی مدرن است. ویژگی های دیگر این ویلا شامل موارد متعددی از جمله موارد زیر می‌باشد:

  • استخر 4 فصل رو باز
  • درختان میوه دار و قدیمی
  • دارای فضای سبز دلباز
  • نگهبان 24 ساعته
  • نور پردازی با نور طبیعی و چراغ های تزئینی
  • دارای بالکن با منظره‌ی عالی
  • حق آبه
  • دارای مجوز پایان کار
  • مبلمان شیک

برای مشاهده و اطلاع از آگهی های خرید ملک در شهرک زعفرانیه به وبسایت املاک توحید مراجعه کنید 

شرایط خرید ملک از املاک توحید

کارشناسان ما در مجموعه املاک توحید با اشراف کامل در حوزه‌ی خرید و فروش انواع ملک های مسکونی، باغ و ویلایی آمادگی پاسخگوی به شما عزیزان را دارند. خدمات مجموعه‌ی املاک توحید شامل: 

?امکان مشاهده‌ی ملک های مشابه

?دسترسی به ملک موجود در آگهی

?امکان گفت و گو با مالکین

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف مسکونی و شهرک ها

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?شرایط بازدید از ویلا ها

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید و فروش ملک هر وقت که خواستید با ما تماس بگیرید.