مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

امکان بازدید و خرید ویلای نوساز در سهیلیه البرز به زمینی مساحت 1000 متر مربع توسط املاک توحید فراهم شده است. این ویلا دارای امکانات لوکسی مانند سونا و استخر می‌باشد. شرایط معامله این ویلای نو ساز به سه روش تهاتر، قسطی و چکی فراهم شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات خرید ویلای نوساز در سهیلیه البرز

نزدیکی به طبیعت تنها راه دوری از تنش های زندگی ماشینی است. به همین خاطر خرید ویلا در مناطق ویلایی و ییلاقی یک فرصت عالی برای شما به شمار می‌رود. اگر قصد خرید و فروش ویلا و یا باغ های سر سبز و درختکاری شده، می‌توانید روی کمک املاک توحید حساب باز کنید.

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در زعفرانیه کرج در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید! ?

خرید ویلا و باغ تنها تهبه مکانی با نشاط و زیبا برای گذراندن آخر هفته ها و دورهمی ها نیست‌.‌ در واقع خرید ملک راهی برای سرمایه گذاری بلند مدت است. ارزش زمین های شهرکی و ویلایی به ویژه با معماری های خاص و مدرن هیچ وقت از بین نمی‌رود و همیشه قابل خرید و فروش با بهترین قیمت هستند.

از دیدگاهی تخصصی منظور از طراحی مدرن این نیست که رنگ ها را سرد و خنثی انتخاب کنیم. واقعیت طراحی مدرن در کلیت ساختمان نمود پیدا می‌کند. یک معمار در طراحی مدرن باید به نکته هایی از قبیل استفاده از نور طبیعی با جا نشانی پنجره ها یا استفاده بهینه از انرژی و تمام فضای در دسترس را در نظر داشته باشد. به کارگیری خطوط ظریف و منحنی های ساده در نمای ساختمان و استفاده از مصالح زیست سازگاری چون سنگ و چوب در ساخت ویلا هم جزیی از دانش طراحی مدرن به شمار می‌روند.

خرید ویلای نوساز در سهیلیه البرز
خرید ویلای نوساز در سهیلیه البرز

در این آگهی قصد بررسی خرید ویلای نوساز در سهیلیه البرز را داریم. این ویلای 320 متری در زمینی به مساحت 1000 متر مربع واقع شده است. ساختمان این ویلا دارای طراحی مدرن و سه اتاق خواب مستر ساخته شده است. همچنین این ویلا تمامی امکانات نظیر آب، برق، گاز و تلفن و حتی دسترسی به اینترنت پر سرعت را نیز دارد.

از دیگر ویژگی های آگهی خرید ویلای نوساز در سهیلیه البرز می‌توان به فضای تفریحی و ورزشی که طراحی شده است اشاره داشت. استخر کاشی کاری شده، سونا، جکوزی و سالن ورزش است. محوطه ویلا باغچه بندی و درختکاری شده است. همچنین فضای داخلی و بیرونی ویلا با استفاده از نور طبیعی و چراغ های متناسب با فضا غرق در نور شده‌اند.

دیگر ویژگی های ویلا شامل:

  • سند تک برگ
  • مجوز پایان کار
  • بالکن با منظره عالی
  • مبلمان شیک
  • آشپزخانه جزیره
  • نگهبان

شما می‌توانید برای خرید ملک و خانه در شهرک زعفرانیه به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

ما در مجموعه املاک توحید با هدف کمک به مشتریان گرامی برای خرید هر ملکی اعم از خانه، ویلا و باغ شرایط مشاوره با کارشناسان با تجربه و آگاه از شرایط بازار را فراهم کرده‌ایم. 

?امکان مشاهده تصاویر با کیفیت از آگهی ها

?امکان گفت و گو با صاحب ملک

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف شهری و ویلایی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?ارائه بهترین قیمت  

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.