مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

برای خرید ویلای مدرن 1000 متری می‌توانید به املاک توحید زعفرانیه مراجعه کنید. آگهی فروش ویلا سند دار در منطقه عالی در حال حاضر در دسترس علاقمندان به سرمایه گذاری در زمینه املاک می‌باشد. زیر بنای ساختمان اصلی این ویلا به مساحت 220 متر مربع با تمام امکانات می‌باشد.

اطلاعات خرید ویلای مدرن 1000 متری

طراحی داخلی و طراحی فضای سبز دلنشین و آرامش بخش یکی از ارکان اصلی ساخت ساز به خانه های ویلایی و خانه باغ ها به شمار می‌روند. منظور از طراحی داخلی صرفا معماری خانه یا صرفا چیدمان اسباب خانه نیست. بلکه در هر دو مورد یاد شده باید با هدف استفاده بهینه از تمام فضای موجود می‌باشد.

در طراحی های مدرن دو اصل وجود دارد. اصل اول سادگی در عین شیک بودن و اصل دوم مدیریت انرژی است. برای به اجرا در آوردن اصل اول کافی است به نمای خانه که با خطوط نرم و ساده یا ترکیب مصالح زیست سازگار ساخته شده است، نگاه کنید. در طراحی مدرن اصل بر استفاده از منابع نور طبیعی و انرژی های پاک از همان دم در خانه است. سپس هدایت انرژی به دیگر بخش ها بدون تلف کردن آن.

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در زعفرانیه کرج در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید! ?

مساحت زیر بنا، کیفیت ساخت و طراحی این آگهی داخلی خرید ویلای مدرن 1000 متری بسیار چشمگیر هستند. این ویلا سند دار یک شرایط خرید استثنایی است. در طراحی داخلی این ویلا از به روزترین امکانات الکتریکی و الکترونیکی دنیای معماری مدرن بهره گرفته شده است.

خرید ویلای مدرن 1000 متری
خرید ویلای مدرن 1000 متری

این ساختمان 220 متر مربعی دارای دو خواب مستر به همراه اسباب زندگی و مبلمان است. همچنین امکانات تفریحی و ورزشی نظیر سالن بیلیارد، فوتبال دستی و استخر 44 متری نیز می‌باشد. سیستم گرمایشی شامل پیکیج و سیستم سرمایشی شامل کولر آبی است. همچنین دارای یک ساختمان سرایداری 80 متری مستقل با تمام امکانات نیز می‌باشد.

از دیگر ویژگی های این ویلای زیبا و منحصر به فرد می‌توان به مواردی زیر اشاره کرد:

  • 1000 متر زمین
  • سند 6 دانگ تک برگ
  • زمین والیبال
  • زمین بازی فوتبال
  • آلاچیق شیک و مدرن
  • میز بیلیارد
  • دارای فضای سبز و باغچه کاری
  • دارای استخر 40 متری
  • دارای سیستم تصفیه خانه
  • دارای مبلمان شیک

شما می‌توانید برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به املاک توحید اعتماد کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

همکاران و کارشناسان ما در مجموعه املاک توحید با اشراف کامل بر تمام آگهی های موجود هر پرسشی را که برای شما پیش آید را پاسخ خواهند داد.

?امکان مشاهده فایل های موجود

?امکان دسترسی به صاحبین ملک توسط کارشناسان جهت گفت و گو های بیشتر

?شناخت کامل از مناطق مختلف شهر

?در دست داشتن فهرستی کامل از انواع آگهی باغ، باغچه و ویلا با متراژ و امکانات خاص

?ارائه بهترین قیمت 

می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید ویلای مدرن 1000 متری با ما تماس بگیرید.