مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

مجموعه‌ی تخصصی املاک توحید شرایط خرید زمین 1000 متری سند دار سهیلیه زعفرانیه را فراهم کرده است. از ویژگی های منحصر به فرد این ملک ارزشمند می‌توان به مواردی چون خاک حاصلخیز و موقعیت جغرافیایی آن اشاره داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما می‌توانید تماس بگیرید.

مشخصات آگهی خرید زمین 1000 متری سند دار سهیلیه زعفرانیه

اگر چه خرید ملک یکی از راه های سرمایه گذاری امن به شمار می‌رود. اما، شاید شما هم در اطرافیانتان افرادی را دیده‌اید که به این روش ضرر کرده‌اند. علت هم عدم آگاهی از تنها نکته طلایی و راز سرمایه گذاری در بازار ملک و مسکن است. بی توجهی به این نکته‌ی ساده سبب از دست رفتن سرمایه و فرصت سرمایه گذاری می‌شود.

این راز چیزی نیست جز پیش بینی آینده‌ی یک ملک. زمانی که ملکی اعم از خانه، ویلا و حتی زمین را خریداری می‌کنید، در حقیقت آتیه خود و فرزندانتان را به میان میز خرید و فروش آورده‌اید. اگر ملکی که در نظر دارید از امکانات رفاهی و اولیه بی بهره باشد، اولویت نقد شوندگی را از دست داده است.

منظور از اولویت نقد شوندگی همان قدرت نقد شوندگی با گذشت زمان و پیشرفت منطقه‌ی جغرافیایی است. تصور کنید. زمینی را در منطقه به اصطلاح کشاورزی را خریده‌اید. در این زمین نمی‌توان هر ویلایی را ساخت و حتی امکان کشت هر محصولی که شما دلتان می‌خواهد هم امکان پذیر نباشد.

برای خرید ملک باید با مشاوره با افراد با تجربه پیش بروید. اگر زمینی حق آبه یا دسترسی به جاده نداشته باشد چگونه می‌خواهید از آن بهره برداری کنید؟ اگر مجوز های لازم را نتوانید برای ساخت و ساز در منطقه بگیرید چه خواهید کرد؟ اگر خاک کیفیت و درصد حاصلخیزی پایینی داشته باشد چه می‌توان کرد؟

 

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در زعفرانیه کرج در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید!!!

 

توجه به همین نکات ساده در هنگام خرید خانه یا زمین های ویلایی می‌تواند به بهترین خاطره و روش سرمایه گذاری برای شما بدل شود. خرید زمین 1000 متری سند دار سهیلیه زعفرانیه یکی از این امکان های طلایی برای کسانی است که قصد تبدیل پول نقد را به یک سرمایه پایدار دارند.

این زمین 1000 متری در سهیلیه زعفرانیه دارای سند تک برگ بوده و موقعیت جغرافیایی فوق العاده‌ای دارد. همچنین در داخل بافت زعفرانیه و در فلکه دوم بخش شهرک نشین قرار گرفته است. امنیت، دسترسی به خیابان اصلی و امکان استفاده از امکانات رفاهی مانند آب، برق، گاز، تلفن و حتی اینترنت را هم باید در فهرست ویژگی های این ملک قرار داد.

بسیاری از مردم به دنبال فضایی خلوت، دنج و زیبا برای گذراندن تعطیلات و دورهمی های خانوادگی و دوستانه می‌گردند. به علاوه با توجه به تاثیر منفی زندگی شهری و آلودگی هوا، در اختیار داشتن ویلایی با فضای سبز که معماری‌ای با المان های آرام بخش داشته باشد به آسایش و باز یافتن آرامش شما کمک بسیاری خواهد کرد.

مهندسین و معماران در طراحی های اولیه ساختمانی به مساحت 330 متر مربع را به صورت طراح های تریپلکس پیشنهاد داده‌اند. این سبک ویلا در کنار مدرن بودن شرایط طراحی فضا های دل باز و تفریحی مانند سونا، استخر رو باز، استخر داخلی با جکوزی، روف گاردن (Roof Garden) ، آلاچیق، زمین ورزش و زمین بازی را فراهم می‌کنند.

همان طور که در بالا اشاره شد شما با خرید زمین 1000 متری سند دار سهیلیه زعفرانیه فرصتی استثنایی را برای ساختن آینده و خاطرات خوش را برای خود و خانودتان به ارمغان خواهید آورد. البته ویژگی های مثبت دیگری نیز درباره‌ی آگهی خرید زمین 1000 متری سند دار سهیلیه زعفرانیه هست که باید به آن ها توجه داشته باشید. به طور مثال:

  • امکان تهاتر
  • خاک حاصلخیز
  • سند تک برگ رسمی
  • مجوز پایان کار

شرایط خرید ملک از املاک توحید

همکاران و کارشناسان با تجربه حاضر در مجموعه املاک توحید با اشراف کامل بر تمام آگهی های موجود به هر پرسشی که برای شما پیش آید را پاسخ خواهند داد.

  • امکان مشاهده فایل های موجود
  • امکان دسترسی به صاحبین ملک توسط کارشناسان جهت گفت و گو های بیشتر
  • شناخت کامل از مناطق مختلف شهرک نشین و شهری
  • در دست داشتن فهرستی کامل از انواع آگهی باغ، باغچه و ویلا با متراژ و امکانات خاص
  • قیمت گذاری بر اساس آخرین تغییرات بازار مسکن و ملک

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر هر زمان که خواستید با ما در املاک توحید تماس بگیرید.

 

شما می‌توانید برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به املاک توحید اعتماد کنید!!!