مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

این بار در املاک توحید شرایط خرید زمین 1000متری سند دار بر جاده کردان شهرک زعفرانیه فراهم شده است. از ویژگی هایی که سبب استثنایی شدن این ملک شده‌اند، می‌توان به مواردی چون خاک حاصلخیز و اسناد رسمی آن اشاره داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید تماس بگیرید.

مشخصات آگهی خرید زمین 1000متری سند دار بر جاده کردان شهرک زعفرانیه

اگر چه خرید ملک یکی از راه های سرمایه گذاری امن به شمار می‌رود. در هنگام خرید ملک باید توجه داشته باشید که  به امکانات رفاهی مانند آب، برق، گاز و البته جاده اصلی دسترسی داشته باشد. انتخاب چنین ملکی اعم از زمین یا ویلا فرصتی برای ارزشمند کردن پول نقد شناخته می‌شود.

 

برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید!!!

 

بهتر است پس اندازتان را برای زمینی مانند خرید زمین 1000متری سند دار بر جاده کردان شهرک زعفرانیه خرج کنید که حق آبه یا دسترسی به جاده داشته باشد. تنها در این  صورت است که می‌توانید در آینده در آن ساخت و ساز کنید یا این که باغی برای خود بسازید. برای چنین ملکی به آسانی می‌توان مجوز های لازم را ساخت و ساز در منطقه را بگیرید.

در این آگهی به بررسی  خرید زمین 1000متری سند دار بر جاده کردان شهرک زعفرانیه پرداخته‌ایم. این ملک دارای سند تک برگ بوده و در بهترین موقعیت جغرافیایی قرار گرفته است. به علاوه با توجه به خاک حاصلخیزی که دارد می‌توان در آن جا ویلایی به همراه فضای سبز با درختان میوه دار بنا کرد.

شرایط خرید ملک از املاک توحید

همکاران ما در مجموعه املاک توحید با اشراف کامل بر تمام آگهی های موجود به هر پرسشی که برای شما پیش آید را پاسخ خواهند داد.

امکان بازدید

دسترسی به صاحبین ملک 

شناخت کامل از مناطق مختلف

در دست داشتن فهرستی کامل از انواع آگهی باغ و ویلا

 

خرید زمین در شهرک زعفرانیه کرج