مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

املاک توحید امکان بررسی آگهی خرید باغ ویلا شهرک ارکیده فلکه دوم زعفرانیه را برای شما فراهم کرده است. امکانات این ویلای ۵۰۰ متری شامل استخر رو باز و محوطه درختکاری شده است. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشخصات آگهی خرید باغ ویلا شهرک ارکیده فلکه دوم زعفرانیه

بسیاری مردم به علت زندگی یکنواخت شهری خسته شدند. آلودگی هایی مانند آلودگی صوتی و آلودگی آب و هوا که در این محیط ها وجود دارند،  سبب شده که آرامش از آن ها گرفته شود. در اختیار داشتن یک ویلای سبز و زیبا در نزدیکی شهر فرصتی برای رسیدن به آرامش است.

فرصت خرید باغ ویلا شهرک ارکیده فلکه دوم زعفرانیه بهترین شرایط برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود. چرا که این ملک تمام ویژگی‌ هایی یک سرمایه پایدار را دارد. این ویلا در محیطی با امنیت بالا و دسترسی به امکانات اولیه قرار گرفته است.

این  ساختمان این ویلای ۷۰ متری در منطقه شهرک ارکیده فلکه دوم زعفرانیه در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع واقع شده است. ویژگی دیگر این ویلا، فضای سبز با درختان ۷ ساله میوه‌دار می‌باشد. دیگر ویژگی آن شامل:

  • استخر روباز
  • مشاعات مانند آب و برق
  • حیاط سبز
  • یک اتاق خواب شیک

همچنین همکاران ما در مجموعه املاک توحید با اطلاعات دقیق و تجربه‌ای که دارند می‌توانند بهترین مشاوره برای خرید، فروش و اجاره را به شما بدهند. به علاوه فهرستی کامل از انواع آگهی باغ و ویلا در مناطق شهرکی را نیز در اختیار دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید و فروش با کارشناسان ما در تماس باشید.

برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید!!!