مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

خرید باغ مسکونی در زعفرانیه البرز یک فرصت استثنایی است که مجموعه املاک توحید برای شما فراهم کرده است. این بنا دارای سند تک برگ بوده و امکان معامله‌ی ان به صورت تهاتر نیز وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران در املاک توحید تماس بگیرید. کارشناسان ما امادگی پاسخگویی به همه‌ی پرسش های شما را دارند.

مشخصات خرید باغ مسکونی در زعفرانیه البرز

انتخاب ویلای تنها به محیط جغرافیایی یا شهر بستگی ندارد. ویژگی های دیگری نیز باید در نظر گرفته شوند تا به این معامله نام سرمایه گذاری پایدار اطلاق شود. به طور مثال دسترسی به خیابان اصلی، امنیت منطقه، سند دار بودن، پایان کار و حتی بنای مستحکم نیز جز همین ویژگی های مهم به شمار می‌روند.

می‌توانید برای خرید ویلا در سهیلیه زعفرانیه از طریق املاک توحید آخرین آگهی ها را بررسی کنید.???

با گذشت زمان و رو به رویی انسان با زندگی ماشینی، اهمیت نزدیکی به طبیعت و دستیابی به آرامش در محیط ها امن و سرسبز بیش از پیش به چشم می‌آید. بهترین انتخاب برای پاسخ به این نیاز روحی و روانی طراحی و گسترش فضا های سبز است. با طراحی فضا های دلنشین باغی در کنار ساختمان های آجری و سنگی می‌توان هم زمان زیبایی بصری را در کنار محیطی شاداب به وجود آورد.

خرید باغ مسکونی در زعفرانیه البرز همین فرصتی است که شما برای گذراندن زمان و تجربه آرامش در کنار عزیزانتان نیاز دارید. درخت های زینتی و میوه دار در کنار گیاهانی که در چهار فصل سال دارای برگ های سبز هستند و در برابر سرما و گرما مقاوم می‌باشند در این باغ جلوه دیگری دارند.

 

خرید باغ مسکونی در زعفرانیه البرز
خرید باغ مسکونی در زعفرانیه البرز

 

در شهرک مسکونی زعفرانیه واقع در البرز در حالی که بنا های مختلفی با طراحی های داخلی، نما های ترکیبی از سنگ، چوب و آجر و دارای دسترسی به خیابان اصلی ساخته شده‌اند. این شهرک دارای امنیت بالایی است. به علاوه در برخی از مناطق آن نگهبان های 24 ساعته به کنترل عبور و مرور می‌پردازند.

بیشتر پیشنهاد های خرید باغ مسکونی در زعفرانیه البرز ویژگی هایی منحصر به فردی به جز دسترسی به امکانات رفاهی مانند آب، برق، گاز و تلفن دارند. ازجمله می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • استخر
  • فضای درختکاری شده
  • نور پردازی با استفاده از نور طبیعی
  • مدیریت انرژی
  • استفاده از تکنولوژی های روز 
  • زمین های بازی
  • آلاچیق

پیشنهاد می‌کنم آگهی های بیشتر در زمینه خرید باغچه در زعفرانیه کرج را از املاک توحید از دست ندهید!!!???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

کارشناسان خبره املاک توحید با اشراف کامل به شرایط منطقه و دسترسی به آگهی ها متنوع آماده مشاوره دادن به شما عزیزان هستند. دیگر خدمات مجموعه‌ی املاک توحید شامل: 

?دسترسی به ملک 

?دسترسی به مالکین هر آگهی 

?معرفی ملک هایی با امکانات ویژه مانند استخر آکواریومی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف

?آگاه به آخرین تحولات بازار مسکن

برای کسب اطلاعات بیشتر برای فروش و خرید باغ مسکونی در زعفرانیه البرز با کارشناسان ما در املاک توحید تماس بگیرید.