مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
تماس بگیرید
شماره آگهی: 1578
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

فرصت استثنایی خرید باغ ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه را از طریق املاک توحید از دست ندهید. این ملک دارای ساختمانی دوبلکس به مساحت 150 متر مربع با درختان میوه دار می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با همکاران ما در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات باغ ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه

در روز های پر تلاطمی که زندگی شهری برای همه‌ی ما به وجود آورده است، داشتن فضای دنج و آرام که بتوان در کنار دوستان و عزیزانمان استراحت کنیم یک امتیاز به شمار می‌رود. پس بهتر است با خرید یک ویلا یا باغ هم برای آتیه خود سرمایه گذاری کنید و هم این که از زندگی و لحظات لذت ببرید. کارشناسان ما در املاک توحید آمادگی مشاوره دادن در زمینه خرید و فروش انواع ملک ها را به شما دارند.

در هنگام خریدن یک ویلا تنها به انتخاب یک منطقه جغرافیایی ساکت و آرام نباید توجه داشت. بلکه طراحی فضای سبز، طراحی داخلی ساختمان، نمای ساختمان و امکانات ورزشی – تفریحی نیز در انتخاب شما دخیل هستند. شاید تا به حال به اهمیت طراحی داخلی یا نمای ساختمان در آرامش و سلامتی خودتان توجه ویژه‌ای نکرده باشید. در سال های اخیر استفاده از مصالح زیست سازگار که با سلامت انسان و حفظ محیط زیست در تضاد نباشد به یک اصل در ساخت و ساز تبدیل شده است.

شما می‌توانید برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید.???

در این باغ ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه ساختمانی دوبلکس به مساحت 150 متر مربع ساخته شده است. مصالح ساخت آن از نوع درجه یک می‌باشد که در مقابل آسیب های بیرونی مقاومت خوبی دارند. در این باغ 100 اصله درخت میوه دار کاشته شده است. این ویلا تمامی امکانات رفاهی اولیه را نظیر آب آشامیدنی، برق، گاز و تلفن دارا می‌باشد.

باغ ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه
باغ ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه

در باغ ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه سیستم گرمایشی سراسری با پکیج و شوفاژ طراحی شده است. همچنین سیستم تصفیه خانه نیز دارد. از دیگر امکانات این ویلای زیبا می‌توان به طراحی داخلی شیک و خون گرم ان می‌توان اشاره داشت. اصل طراحی این فضا بر مبنای مصرف حداکثری از تمامی فضا ها قرار داده شده است.

دیگر ویژگی های باغ ویلا سند دار در شهرک زعفرانیه عبارتند از:

  • استخر کاشی کاری شده
  • فضای صمیمی و شومینه در محوطه باغ
  • حق آبه
  • نگهبان 24 ساعته
  • بالکن با منظره زیبا
  • مبلمان شیک

شما می‌توانید برای خرید ملک و خانه در شهرک زعفرانیه به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید.???

شرایط خرید ملک از املاک توحید

ما در مجموعه املاک توحید با هدف کمک به مشتریان گرامی برای خرید هر ملکی اعم از خانه، ویلا و باغ شرایط مشاوره با کارشناسان با تجربه و آگاه از شرایط بازار را فراهم کرده‌ایم. 

?امکان مشاهده تصاویر با کیفیت از آگهی ها

?امکان گفت و گو با صاحب ملک

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف شهری و ویلایی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?ارائه بهترین قیمت  

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.