مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

توضیحات آگهی

شرایط خرید باغ ویلا درختکاری شده 1000 متری در شهرک زعفرانیه را از املاک توحید بخواهید. این ویلا در مساحت 1000 متر مربع با فضای سبز، طراحی داخلی شیک، استخر و بالکن با منظره فوق العاده ساخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر برای هماهنگی و بازدید با همکاران ما در املاک توحید تماس بگیرید.

مشخصات باغ ویلا درختکاری شده 1000 متری در شهرک زعفرانیه 

هدف شما از خرید ملک چیست؟ آیا چیزی غیر از این است که نهایت بهره را از پول نقد و تبدیل آن به یک سرمایه مادام العمر را ببرید؟ برای خرید یک ویلا تنها نباید به موقعیت جغرافیایی توجه کنید. بلکه باید به شرایط خرید، تهاتر، سند رسمی و پایان کار نیز توجه داشته باشید. مشاورین مجرب املاک توحید آمادگی مشاوره دادن به شما عزیزان در زمینه خرید باغ ویلا درختکاری شده 1000 متری در شهرک زعفرانیه می‌باشند.

شما می‌توانید برای خرید باغچه در زعفرانیه کرج به کارشناسان املاک توحید اعتماد کنید.???

در سال های اخیر ویلا سازی ها در مناطق شهرکی گسترش خوبی پیدا کرده است. در این محیط های علاوه بر دسترسی به امنیت و امکانات رفاهی اولیه، می‌توان از زیبایی و آرامش طبیعت نیز بهره برد. در سکوت و خلوت این فضا های شهرک نشین می‌توان تمام تنش های زندگی ماشینی و روزمره را دور ریخت و به تعادل فکری و روحی رسید.

در آگهی باغ ویلا درختکاری شده 1000 متری در شهرک زعفرانیه ملکی با تمام ویژگی های مورد انتظار به شما معرفی می‌شود. این ملک دارای سند تک برگ شش دانگ به صورت عرصه و عیان می‌باشد. همچنین ساختمان این ویلا 8 سال ساخت است. این ملک دارای زیربنایی به مساحت 120 متر مربع می‌باشد. از ویژگی های دیگر این ساختمان می‌توان به شیوه ساخت آن اشاره کرد. در صورت تمایل می‌توانید تغییرات لازم را در طرای داخلی و دکوراسیون بنا اعمال کنید. در واقع معماری این بنا بسیار ساده ولی دلپذیر است.

باغ ویلا درختکاری شده 1000 متری در شهرک زعفرانیه
باغ ویلا درختکاری شده 1000 متری در شهرک زعفرانیه

از ویژگی های مهم باغ ویلا درختکاری شده 1000 متری در شهرک زعفرانیه فضای سبز آن است. این ویلا دارای درختان میوه دار و سبزی است که در 4 فصل سال طراوتشان را حفظ می‌کنند. از دیگر ویژگی های فضای سبز این ویلا می‌توان به گلکاری زیبای آن اشاره کرد.

ویژگی هیا باغ ویلا درختکاری شده 1000 متری در شهرک زعفرانیه عبارتند از:

  • استخر
  • تهویه مطبوع
  • نگهبان 24 ساعته
  • اینترنت پر سرعت
  • انشعابات آب، برق، گاز و تلفن

آگهی های استثنایی دیگر را در زمینه‌ی خرید ویلا در زعفرانیه کرج در املاک توحید زعفرانیه از دست ندهید! ?

شرایط خرید ملک از املاک توحید

در مجموعه املاک توحید با هدف کمک به مشتریان گرامی برای خرید ویلا و باغ شرایط مشاوره با کارشناسان با تجربه فراهم شده است.

?امکان گفت و گو با صاحب ملک

?شناخت کامل کارشناسان املاک توحید از مناطق مختلف شهری و ویلایی

?ارائه یک فهرست کامل از انواع آگهی ها شامل خرید و فروش باغ، باغچه و ویلا در متراژ های مختلف و امکانات خاص

?قیمت کف بازار مسکن 

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید و فروش هر نوع ملکی با همکاران ما در املاک توحید تماس بگیرید.