مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه
زعفرانیه کرج

مهم ترین دلایل سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه

همانطور که مستحضرید روند صعودی – نجومی افزایش قیمت ملک در کلان شهر ها و اشباع و شلوغی آنها مسبب این است که خیلی از سرمایه گذاران در هر حوضه ای ، به سمت خرید و فروش املاک در اراضی جنوب غربی البرز گرایش پیدا کنند بنابراین ما در این مقاله سعی داریم تا مهم ترین دلایل سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه را بازگو کنیم.
از عمده ترین دلایل سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه و این سری از سرمایه گذاری های کلان میتوان به این موارد اشاره کرد:

 نزدیکی به پایتخت

همانطور که میدانید استان البرز و تهران نزدیک به 2 دهه است که از هم جدا شده است و تحت نظارت شهرداری های جداگانه قرار دارد و هنوز خیلی از مردم استان البرز را جزئی از استان تهران نام می برند.
در نتیجه می توان گفت که استان البرز کرج و بقیه شهرستان های این استان جز نزدیک ترین اراضی به استان تهران هستند .
 از مزایای نزدیکی به پایتخت را میتوان به این موارد اشاره کرد:

 • اشتغال بیشتر و کسب در آمد بیشتر نسبت به بقیه استان ها 
 • نزدیکی و بهره مندی از امکانات رفاهی چه داخلی چه بین المللی 
 • عبور و مرور راحت تر به عبارتی حمل و نقل آسان و ارزان تر به اقسا نقاط داخل و خارج کشور 
 • تمرکز اصلی ترین ادارات دولتی و خصوصی ، مثل سفارتخانه ها بانک ها بیمارستان ها و غیره.
 • امنیت بالاتر
 • این ویژگی های جز معدود ویژگی های همسایگی با پایتخت یک کشور است که نام برده شد.
سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه
سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه

سرسبزی و خاک حاصلخیز

خوشبختانه ، ایران دارای خاک های حاصلخیز بسیاری است که البته استان البرز نه تنها از قایله مستثنی نیست بلکه این استان رتبه دار در دارایی های طبیعی از جمله خاک حاصلخیز و مرغوب است.
شهرستان چهارباغ 90 درصد اراضی آن دارای خاک حاصلخیز هستند که این روستا ها و شهرها عبارتند از :

 • حافظیه
 •  رامجین 
 • عرب آباد
 • آغجه حصار
 • عباس آباد
 • سرخاب
 • تهراندشت
 • سهیلیه
 • خوشنام
 • شهرک زعفرانیه
 • اغلان تپه 

این مناطق دارای باغ های میوه وسیع ، ویلاهای دنج و سر سبز ، سردخانه های متعدد، آب و هوای خنک و تمیز است، تا جایی که بیشتر میوه های این مناطق به صورت صادراتی به کشور های همسایه ارسال می شود.

 

تراکم جمعیت کم و اراضی زیاد

بیشتر کلان شهر ها هم اکنون جمعیتی متوسط بر 10 میلیون نفر را دارا می باشند، که این جمعیت در مناسبات مختلف تا 15 میلیون نفر افزایش پیدا می کند.

خب شما می توانید عوارض متعدد این حجم از جمعیت را متصور بشوید!
اما استان البرز ، بالاخص نواحی جنوب غربی آن مثل کردان شمالی و جنوبی ، از تراکم جمعیتی بسیار لطیف و خوش تراکم برخوردار است و اگر بخواهیم از کم جمعیت ترین مناطق این ناحیه مثال بزنیم شهرک زعفرانیه قطعا یک انتخاب برتر خواهد بود.
چون اراضی تفکیکی این منطقه به قطعات 1000 متری تبدیل شده است، یعنی از نظر علمی، مساحت این منطقه به ازای هر نفر تقریبا تا 200 متر است که این استانداردی بالاتر از رتبه های جهانی است؛ بنابراین سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه یکی از بهترین تصمیماتی ست که می توانید بگیرید.

 

قیمت پایین اراضی

سال 2020 و 2021 تهران گران ترین پایتخت جهان طبق سازمان های جهانی آمار به ثبت رسید که بعد از تهران، توکیو ، پایتخت ژاپن ، نیویورک پایتخت آمریکا در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.
خب، بنابراین هر کسی توان خرید در گران ترین پایتخت جهان را نخواهد داشت.
مواردی متعددی هستند مبنی بر این که امروزه خیلی از ساکنین تهران با فروش خانه های 100 یا 200 متری خود و با خرید خانه یا ویلا با همان پول فروش خانه اولیه خود در تهران ، صاحب بهترین آپارتمان ها و ویلاها در استان البرز شده اند ، بالاخص شهرستان چهارباغ و نقطه متمرکز ما یعنی شهرک زعفرانیه کرج .
بله شما فقط می توانید با نهایت 8 میلیارد تومان صاحب یک ویلای 1000 متری با تمامی امکانات رفاهی شامل استخر و سونا و جکوزی در این شهرک شوید، حتی شما می توانید با سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه، ارزش پول خود را حفظ کنید.
گروه مشاورین املاک توحید میتواند شما را در معاملات ملکی خود راهنمایی کند؛ بنابراین اگر به دنبال خرید ملک و خانه در شهرک زعفرانیه هستید، روی ما حساب باز کنید!

 

سود دهی بالا نسبت به مبلغ سرمایه گذاری شده

شما می توانید با کمتر از یک میلیارد تومان در دهستان ها و شهرستان های استان البرز سرمایه گذاری کنید و نسبت به سرمایه گذاشته شده ، سود خوبی با مدت زمان کمتری حاصل کنید.

 

هزینه پایین زندگی

یکی دیگر از دلایل سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه این است که استان البرز یکی از قطب های منابع طبیعی، کشاورزی، دامداری و آب و خاک است.
پس به سادگی میتوان این مطلب را فهمید که این استان جز قطب منابع غذایی کشور است و رتبه دار در صادرات محصولاتی همچون تره بار ، خوراکی های لبنی و گوشتی و … است.
وعلاوه بر آن هزینه کم تر معاملات املاک در این مناطق باعث شده که هزینه زندگی در جنوب غرب تهران تا نصف خود استان تهران کاهش پیدا کند.
جهت خرید و فروش املاک و خرید باغچه در زعفرانیه کرج به املاک توحید زعفرانیه مراجعه کنید.

 

آب وهوای پاک و خنک

بخاطر آب و هوای تقریبا کوهستانی و مناطق درختکاری شده وسیع ، جمعیت کم و…….، جنوب غرب استان البرز یکی از پاک ترین حاشیه ها شهری استان البرز برای زندگی است.

ساکنین غیربومی

برخلاف بیشتر استان های ایران، البرز به خصوص کرج و حاشیه آن جز مناطق مهاجر پذیر در کل کشور است.
دلایل این امر بالا ذکر شده است، برای مثال آب و هوا ، اشتغال ، هزینه کم زندگی و … باعث شده که ساکنین غیر بومی از هر قومیت و نژادی در این منطقه زیاد باشد ،که این امر خود دارای محاسن و معایبی نیز هست، که در مقالات بعدی به این موضوع اشاره خواهیم کرد.

 

 اسناد و مدارک معتبر

 از دیگر دلایل سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه این است که شهرک زعفرانیه ، واقع در جنوب کردان جاده سهیلیه ، جز معدود شهرک هایی است که تمامی قطعات آن دارای سند تک برگ است و اعطای مجوز پایان کار به عنوان ویلا های باغ مسکونی نیز به این اراضی اختصاص داده شده است.
املاک توحید زعفرانیه واقع در فلکه دوم این شهرک سردمدار معاملات ملکی در این منطقه است وجهت ارائه بهترین خدمات مشاوره ای مفتخر است که میزبان قدم های گرم شما باشد.

 

امکانات رفاهی متعدد

تقریبا تمامی امکاناتی که در پایتخت است در البرز و جنوب غرب آن نیز است.
برای مثال فرودگاه ، قطار، مترو، ادارات دولتی و غیر دولتی، بانک ها بیمارستان ها و دیگر مراکز و سازمان های مهم نیز در اینجا نیز واقع شده است.

نتیجه گیری
در نتیجه با وجود این همه مزایا بهتر است که شما نیز در این مناطق سرمایه گذاری کنید و خوشحال می شویم در این امر ما یعنی املاک توحید زعفرانیه شما را یاری کند.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط