مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه
راهنمای خرید ویلا در زعفرانیه البرز

راهنمای خرید ویلا در زعفرانیه البرز به صورت جامع همراه با نکات کلیدی!

یکی از دلایل محبوبیت منطقه ی زعفرانیه در استان البرز در بین افرادی که در تهران ساکن هستند، این است که شهرک زعفرانیه جزو شهرک های ویلایی است که دارای ویلا های لوکس و مدرن است ولی با تمام این ویژگی ها قیمت مناسبی نسبت به دیگر مناطق ویلایی که در اطراف و نزدیک تهران  وجود دارند، دارد. قیمت گذاری ویلاها با توجه به سبک هر ویلا محاسبه می شود. راهنمای خرید ویلا در زعفرانیه البرز به شما کمک می کند بهترین انتخاب را داشته باشید؛ در ادامه با املاک توحید همراه باشید.

 

 

چرا خرید ویلا در شهرک زعفرانیه البرز؟

چرا کسانی که قصد خرید ویلا دارند، به این منطقه علاقه مند می شوند؟

از دیگر دلایلی که علاقه متقاضیان را نسبت به این منطقه توصیف میکند، سرسبزی و خوش اب و هوا بودن این منطقه است،کردان دارای باغ های زیبا و بزرگ است که شامل باغ های زردآلو، آلبالو، گیلاس، گردو و توت می شود؛ همچنین نزدیک بودن این منطقه به تهران از دیگر دلایل علاقه مند شدن متقاضیان است، زیرا میتوانند در فاصله ی نزدیک به منطقه ای که دور از ترافیک، سر و صدا و آلودگی هوا است برای آخر هفته وقت بگذرانند.

در شهرک ویلایی زعفرانیه مشکلی بابت سند و مجوز برای ساخت ویلاها وجود ندارد و افراد با توجه به بودجه ای که دارند می توانند بدون محدودیت، متراژی که می خواهند را برای ساخت ویلا در نظر بگیرند و از آن جایی که سبک های مختلف و متفاوتی در شهرک ساخته شده، بر اساس سلیقه شخصی خود می توانید، ویلای رویایی و دلخواه خود را بسازید.

راهنمای خرید ویلا در زعفرانیه البرز : سرمایه گذاری در املاک

ایا شهرک زعفرانیه البرز مناسب برای سرمایه گذاری نیز است؟

باید در جواب به این سوال بگوییم بله!

همانطور که در مطالب بالا نیز گفتیم، شهرک زعفرانیه مکانی مناسب برای خرید ویلا است و قیمت مناسبی هم دارد، آب و هوای خوب و سرسبزی این منطقه باعث می شود که رشد خرید ویلا صعودی باشد و متقاضیان زیادی داشته باشد که برای سرمایه گذاری و خرید ویلا به این منطقه علاقه مند باشند.

وقتی خرید ویلا به سرمایه گذاری تبدیل می شود، دغدغه و نگرانی هایی برای سرمایه گذاران نیز بوجود می آید، نگرانی هایی مانند سند داشتن یا نداشتن و مجوز برای ساخت، ولی خوشبختانه شهرک زعفرانیه دارای سند است و مهندسی ساز شده است.

 

توجه! برای خرید ویلا در زعفرانیه کرج روی املاک توحید حساب باز کنید! ?

پس میتوان گفت که شهرک زعفرانیه تمامی امکانات جهت سرمایه گذاری و خرید یک ویلای عالی را دارد، ولی با تمام این امکانات رفاهی قیمت ویلا در شهرک زعفرانیه مناسب و خوب است.

همچنان پیش بینی می شود که در سال های آینده این شهرک با افزایش قیمت رو به رو خواهد شد؛ و فرصت خوبی برای سرمایه گذاران فراهم می شود و باعث اطمینان خاطر سرمایه گذاران خواهد شد.

 

خرید ویلا در سهیلیه البرز
خرید ویلا در سهیلیه البرز

امنیت شهرک زعفرانیه

در مورد امنیت شهرک زعفرانیه ممکن است سوال هایی بوجود آید که آیا این شهرک منطقه ای امن برای افراد است یا خیر؟ در جواب باید بگوییم که شهرک زعفرانیه شامل نگهبانی 24 ساعته است و این اطمینان خاطر را به خریداران میدهد که هر زمان که مایل باشند ویلای خود را ترک کنند و نگرانی بابت امنیت ملک شخصی خود نداشته باشند.

شهرک زعفرانیه، شهرکی مناسب برای افراد خاص پسند!

حتما با دیدن این تیتر متعجب خواهید شد که منظور از این جمله چیست؟

شهرک زعفرانیه، شهرکی شیک و لوکس است که سبک های متفاوت زیادی از ویلا در آن وجود دارد و همین باعث می شود که حتی افراد سخت پسند، بتوانند ویلایی مناسب با سلیقه خود پیدا کنند.

ویوی بسیار زیبای شهرک دل کندن از این مکان را بسیار سخت میکند زیرا باید با این طبیعت بکر و آب و هوای تمیز خداحافظی کرد و به زندگی شهری و آلودگی هوا بازگشت.

شهرک زعفرانیه یکی از بهترین مناطق برای برگذاری مهمانی و گذراندن آخر هفته و تعطیلات است زیرا در این منطقه ویلاها به فاصله استاندارد نسبت به هم ساخته شده اند، بنابراین مشکل و نگرانی بابت سر و صدا و آزرده خاطر شدن همسایه ها و ساکنین وجود ندارد، برای گذراندن آخر هفته نیز گزینه بسیار مناسبی است زیرا محیطی سرسبز با آب و هوای خوب است و می تواند محیطی آرامش بخش برای افرادی که تمام هفته ها مشغول کار در محیطی شلوغ سپری کردند،باشد.

راهنمای خرید ویلا در زعفرانیه البرز
راهنمای خرید ویلا در زعفرانیه البرز

شهرک زعفرانیه البرز در کجا واقع شده است؟

شهرک زعفرانیه در بخش جنوبی اتوبان کرج در نزدیکی کردان واقع شده است.

برای دسترسی به شهرک زعفرانیه سه مسیر مختلف وجود دارد:

  1. آزاد راه کرج قزوین به سمت کمالشهر، جاده قدیم کرج هشتگرد، جاده سهیلیه که به شهرک زعفرانیه ختم میشود.
  2. آزاد راه کرج قزوین به سمت کردان، جاده علیخان سلطانی،جاده قدیم کرج هشتگرد،جاده سهیلیه که این مسیر هم همچنان به شهرک زعفرانیه ختم میشود.
  3. آزاد راه کرج قزوین به سمت خیابان گل ماکیان، جاده قدیم کرج هشتگرد،جاده سهیلیه؛ این مسیر هم به شهرک زعفرانیه شما را هدایت میکند.

درواقع زعفرانیه بخشی از شهرستان ساوجبلاغ است که جز توابع استان البرز محسوب می شود.

زعفرانیه پس از شهر کرج در فاصله ای کمتر از یک ساعت با تهران فاصله دارد که این فاصله کوتاه مزیت مهمی محسوب می شود.

زعفرانیه دارای اب و هوای ییلاقی است و تاریخچه شهرک زعفرانیه به سال 1352 برمیگردد و در این سال این شهرک ساخته شد.

این شهرک مساحتی بالغ بر 5 میلیون متر مربع و تقریبا دارای 4700 قطعه زمین می باشد.

 

امکانات رفاهی شهرک زعفرانیه البرز

 

شهرک دارای امکانات رفاعی همچون آب، برق، گاز و همچنین تتلفن می باشد؛ اما نکته ای که در خصوص آب این منطقه وجود دارد این است که وقتی زمینی را در این منطقه خریداری می کنید باید سهمیه آب هم خریداری کنید.

چه چیزی باعث تفاوت بین قطعه های شمالی و جنوبی این شهرک میشود؟

معمولا مناطق شمالی شهرک ها ارزش بیشتری دارد اما در شهرک زعفرانیه البرز این موضوع بلعکس است یعنی مناطق جنوبی از ارزش بیشتری برخوردار هستند و مسلما طرفداران و  متقاضیان بیشتری هم دارد.

در ذهن ما این سوال ایجاد می شود که چرا مناطق جنوبی ارزش بیشتری نسبت به مناطق شمالی این شهرک دارند؟ در پاسخ به سوال باید بگوییم که صرفا مناطق جنویی بدلیل منظره ای که دارند طرفداران بیشتری نیز دارند و هیچ تفاوت خاص دیگری بین  ملک ها و زمین های مناطق شمالی با مناطق جنوبی وجود ندارد.

از دیگر نکاتی که باعث می شود تجربه لذت بخشی در این منطقه داشته باشید این است که شهرک زعفرانیه دارای خیابان های سرسبز است و خیابان ها جدول کشیده شده و آسفالت است.

راهنمای خرید ویلا در زعفرانیه البرز : وضعیت اسناد 

تقریبا تمامی ملک ها و باغ های این شهرک دارای سند تک برگ هستند همین امر باعث می شود که خریداران و یا سرمایه گذاران با اطمینان و آسوده خاطری بیشتری برای خریدن این منطقه اقدام کنند.

زیرا به دلیل قانونی و سیستمی بودن این سند ها، امکان تخلف و جعل کردن این اسناد بسیار پایین است.

همچنین برای انتقال مالکیت مشکلی بوجود نخواهد آمد.

 

 توجه! آگهی های  خرید باغچه در زعفرانیه کرج را از دست ندهید. پیشنهادات خوبی برایتان داریم.??

 

ویژگی هایی که باید در خریدن ویلا در شهرک زعفرانیه البرز در نظر بگیریم!

  1. دارای طبیعت زیبا و آب و هوای مطلوب می باشد.
  2. با توجه به ویژگی های بسیار عالی قیمت معقول و مناسبی دارد.
  3. از امکاناتی همچون آب، برق، گاز و تلفن می باشد.
  4. ویلا های لوکس دوبلکس و تریبلکس که باعث لاکچری شدن بیشتر این شهرک می شود.
  5. تمامی ملک ها دارای سند تک برگ هستند که باعث راحتی و اطمینان خاطر خریداران و سرمایه گذاران می شود.
  6. از نظر موقعیت جغرافیایی فاصله بسیار کوتاهی با تهران دارد.
  7. نگهبانی 24 ساعته و شبگرد ها که از باغ ها و ویلاهای این شهرک محافظت می کنند باعث می شود که صاحبان با اطمینان خاطر رفت و آمد داشته باشند.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط