مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

دستاورد های املاک توحید زعفرانیه

املاک توحید زعفرانیه با بیش از 10 سال سابقه درخشان موفق به اخذ مدارک بین المللی در زمینه املاک و مستغلات که شما می توانید این مدارک را در ذیل مشاهده نمایید .

 

tohid

 

گواهی کنفرانس بین المللی مدیریت سرمایه گذاری در صنایع شغلی و منطقی

کنفرانس بین المللی ممیزان و ارزیابان سیستم های مدیریتی با هدف نشر، اشاعه و تبادل آخرین یافته ها و دستاوردهای تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط با ممیزان و ارزیابان سیستم های مدیریتی، توسط گروه شرکت های نیس (NIS Group) و با مشارکت مراکز علمی و تخصصی کشور در آذر ماه هر سال در تهران برگزار می گردد؛ این کنفرانس یکی از بزرگترین گردهمایی بین المللی ممیزان و ارزیابان سیستم های مدیریتی در سطح آسیا است.

این کنفرانس سعی بر آن دارد تا از مجرب ترین اساتید و صاحب نظران داخلی و خارجی مرتبط با موضوع و محورهای کنفرانس استفاده نماید.

هر ساله، در کنار ده ها استاد برجسته داخلی، چندین سخنران مطرح بین المللی جهت به اشتراک گزاری دانش و تجارب، در این رویداد علمی-تخصصی حضور پیدا می کنند.

املاک توحید زعفرانیه مفتخر است که در این گواهی نامه را از این کنفرانس بدست آورده است .

گواهی همایش ظرفیت های اصناف

همایش بزرگ « ظرفیتهای اصناف استان تهران» با محوریت معرفی ” ظرفیتهای اصناف در تولید ، خدمات و ارائه کالا ” در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در تاریخ 26 دی ماه سال جاری برگزار  می گردد.

این همایش با توجه به شرایط کنونی اقتصادی کشور و در راستای قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و توسعه اقتصادی بین تشکل ها و بنگاه های اقتصادی ایران، ارتقای سطح دانش و مهارت های کارفرمایان و شاغلین در واحدهای صنفی به همت موسسه «عصرگفتگوی قلم» میزبان مدیران شرکت های نمونه کشور خواهد بود.

در این همایش که با حضور مسئولین استانداری تهران، اتاق اصناف تهران، مسئولین سازمان صمت استان تهران، مسئولین اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان تهران، مسئولین اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی تهران،انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر و نقره استان تهران برگزار می شود.

محورهای مهمی همچون:

  • ایجاد فرصتهای توسعه تجارت در بنگاه های اقتصادی
  • آشنایی با اصول مدیریت منابع انسانی و مدیریت هزینه ها در شرایط کنونی کشور
  • بررسی ایجاد شبکه بازاریابی و برندینگ بین المللی با هدف معرفی کالا و خدمات ایرانی در بازارهای جهانی و… توسط سخنرانان مطرح می شود.

گفتنی است در بخش جانبی این همایش، فضای نمایشگاهی جهت معرفی آخرین محصولات و خدمات واحدهای صنفی با حضور فعالین و هنرمندان این عرصه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما  برپا خواهد شد و شرکت کنندگان با حضور در کارگاه آموزشی در حوزه مدیریت برند و ارتباطات بین الملل توسط دو تن از مدرسین مجرب بین المللی و داخلی موفق به دریافت گواهینامه مدیریتی معتبر داخلی و بین المللی خواهند شد.

املاک توحید زعفرانیه مفتخر به دریافت این گواهی نیز شده است.

 

کنفرانس بین المللی سرمایه گذاری در صنایع تجاری پر ریسک

ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت سرمایه گذاری در مشاغل و صنایع پرریسک در جهت پیگیری اصول کاربردی مدیریتی در تقابل با چالش ها و بهبود فضای کسب و کار و ارتقاء دانش مدیریتی با حضور مجموعه گردشگری و مرکز تجارت بین الملل ری فورت، 15 بهمن ماه سال 1399 در مرکز همایش های کتابخانه ملی برگزار گردید.

از اهداف برگزاری این کنفرانس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات
  • استراتژی تولید، قیمت گذاری و بازاریابی مناسب
  • کمیته سازی ریسک بازار با توجه به نوسانات ارزی و ریالی بازار
  • خلق ایده ها و نوآوری با ریسکپذیری کمتر
  • مدیریت ریسک در کسب و کارهای نوپا
  • نقش فناوری های نوین و استفاده های بهینه از فضای مجازی در جذب مشتریان

 

گفتنی است در انتهای این مراسم از برترین مدیران هر صنف تقدیر به عمل آمد و همچنین لوح سپاسی به جناب مصطفی اقبال زاده ، مدیرعامل مجموعه مشاورین املاک توحید زعفرانیه اهدا گردید.

 

 

iso 9001 -2015

دریک تعریف ساده؛ ایزو 9001 به استاندارد جامع و کاملی از گواهینامه ایزو گفته می شود که برموضوع کیفیت تمامی شرکت ها و سازمان های دارنده آن نظارت دارد، به عبارتی دیگر سازمان ها و مراکزی که از استاندارد گواهینامه ایزو 9001 بهره مند هستند به تمامی مشتریان و متقاضیان خود اعلام می دارند که یک سیستم مدیریت کیفیتی فعال و موثر، برتمامی خدمات و محصولات آن ها نظارت دارد.

در واقع سازمان جهانی ایزو استاندارد 9001 را به منظور یاری رساندن به شرکت ها و سازمان ها از هر نوع و اندازه ای درجهت اجرای موثر و مفید سیستم مدیریت کیفیت تدوین می نماید.

بیان این نکته، بسیار مهم و ضروری است که گواهینامه ایزو 9001 تمامی فرآیندهای مراکز و شرکت های دارنده را از ابتدا تا انتهای استقرار، کنترل و بازرسی می نماید.

حال سوال اینجا است که علت صدور گواهینامه ایزو 9001 چیست؟

در پاسخ به این سوال و نمونه های مشابه آن، باید در وهله اول گفت که یکی ازعلت های اصلی دریافت و اخذ گواهینامه ایزو 9001، ایجاد سازماندهی و نظارت کیفی در روند اجرای تولیدات وخدمات و مانع از دخالت سلیقه در امور است و دیگر علت های متعددی که شرکت ها و سازمان ها را مایل به پیروی استاندارد 9001 کرده است به شرح زیر می باشد. 

املاک توحید زعفرانیه البرز نیز توانسته با تلاش فراوان در زمینه امور ملکی در سهیلیه – زعفرانیه – تهراندشت – و تمامی اراضی کردان جنوبی و شمالی – پل کردان موفق به اخذ این مدرک شده است .

 

 

iso 10668-2010

این استاندارد بین المللی تعیین کننده الزاماتی پیرامون رویه ها و روش های اندازه گیری ارزش مادی برند می باشد.

ISO 10668 :2010 الزامات مورد نیاز برای روش ها و رویه های اندازه گیری ارزش برند مالی را مشخص می کند.

ISO 10668 چارچوبی برای ارزش گذاری برند از جمله اهداف، مبانی ارزش گذاری، رویکردهای ارزش گذاری، شیوه های ارزش گذاری، یافتن داده ها و فرضیات با کیفیت مشخص می کند و همچنین روش هایی برای گزارش گیری نتایج این ارزش گذاری ها مشخص می کند.

این استاندارد بیان می کند که دارایی های نامحسوس بعنوان سرمایه های بسیار با ارزش هستند و برندها با ارزش ترین سرمایه ها ی نامحسوس هستند.

ارزش گذاری برند در موارد زیر کاربرد دارد:

– حسابداری و گزارش گیری مالی
– برنامه ریزی مالیاتی و انطباق
– امور مالی شرکت و جمع آوری کمک مالی
– خدمات صدور پروانه و مذاکرات سرمایه گذاری مشترک
– مدیریت اطلاعات داخلی و گزارش گیری
– برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت برند
– تعیین نام تجاری و بودجه بازاریابی
– بازنگری پورتفلیو برند
– تجزیه و تحلیل معماری برند
– برنامه ریزی گسترش برند
– پرداخت خسارت ، دیون و ورشکستگی
– استفاده در دعاوی حقوقی و قضایی

املاک توحید زعفرانیه نیز مفتخر به اخذ این گواهی نیز می باشد . 

iso 10004-2018

صنایع و بنگاه های اقتصادی با بالاترین سرمایه گذاری ها اگر به رضایت مندی مشتریان ( ISO 10004 ) توجه نکنند محکوم به شکست خواهند بود و حرکت بدون در نظر گرفتن نظر مشتریان نسبت به تولیدات یا خدمات شرکت ها حرکتی در تاریکی و بدون برنامه ریزی و چشم اندازی روشن خواهد بود.

بالاترین سطح کنترل کیفیت تولیدات و خدمات در هنگامی است که مشتری اقدام به استفاده از محصول یا خدمات یک مجموعه می نماید، استاندارد ISO 10004 برای حصول به رضایت مندی مشتریان شرکت ها و سازمان ها را یاری می دهد.

بنگاه های اقتصادی اعم از شرکت ها، سازمان ها و اصناف هنگامی که گواهینامه ISO 10004 را دریافت می کنند به مشتریان این پیام را منتقل می کنند که نظرات و رضایت مندی مشتریان برای آن ها مهم می باشد و این استاندارد در کنار ایزو ۱۰۰۰۲ به صورت تخصصی بر روی مشتری متمرکز می شوند.

اخذ استانداردهای پاییه نظیر ایزو ۹۰۰۱ یا سیستم مدیریت یکپارچه پیش از اخذ این استانداردها توصیه می گردد.

ISO 10004 اصولی در تعریف و اجرای فرایند هایی در کنترل و اندازه گیری رضایتمندی مشتری فراهم می آورد و بدون در نظر گرفتن اندازه، نوع یا محصول ارائه شده سازمان بکار می رود.

توجه ISO 10004 بر مشتریان خارج از سازمان است و بدین جهت نیازمند استانداردی جهت بررسی در جهت کاهش این شکایات و افزایش رضایتمندی مشتریان هستیم.

استاندارد ISO 10004 برای تمامی موسسات، شرکت ها، اصناف، سازمان ها اعم از تجاری و غیر تجاری و حتی در تجارت الکترونیک که به دنبال رضایت مشتریان خود می باشند کاربرد داشته و موجبات توجه هر چه بیشتر به مشتریان در کنار رشد سازمان را فراهم می آورد.

املاک توحید زعفرانیه مفتخر به دریافت این گواهی در صنف املاک شده است .

منبع : املاک توحید زعفرانیه 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط