مشاوره املاک توحید زعفرانیه کرج
املاک توحید زعفرانیه
املاک توحید زعفرانیه

گروه مشاورین املاک توحید زعفرانیه یکی از معتبر ترین و بزرگترین آژانس های ملکی در جنوب کردان و بالاخص در شهرک زعفرانیه است

ما برای اینکه شما با اطمینان کامل و آگاهی از قوانین و روش جمع آوری اطلاعات در وبسایت املاک توحید آشنا شوید این صفحه را برای شما ایجاد کرده ایم

پس لطفا تا انتها ی این قوانین مطالعه کنید

در اپلیکیشن و سایت ما چه اطلاعاتی جمع آوری میشود؟

با توجه به نیاز به ثبت نام برای ثبت آگهی ها میبایست ثبت نام پیامکی صورت بگیرید. در ثبت نام پیامکی نیاز به ثبت شماره تلفن همراه شما نیز میباشد. بنابراین در قدم اول شماره تلفن همراه شما توسط ما در پایگاه داده ثبت میشود.

در بخش پروفایل شما میتوانید اطلاعاتی مانند ایمیل و پروفایل برای خود ثبت کنید که دسترسی مشتریان به شما راحت تر شود.

تمامی اطلاعات شما در پایگاه داده ما به صورت امن نگه داری میشود و در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

ممکن است که تمایل به ثبت موقعیت جغرافیایی آگهی خود داشته باشید و حتی تمایل به استفاده از مکان نما نیز داشته باشید در این صورت به صورت موقت ما به موقعیت آگهی شما دسترسی پیدا میکنیم و پس از ثبت آگهی دسترسی ما به موقعیت شما قطع خواهد شد.

نحوه استفاده از اطلاعات

شماره نلفن همراه برای ثبت نام و اطلاع رسانی

ایمیل برای اطلاع رسانی

ارسال موقعیت جغرافیایی برای اپلیکیشن های مسیریاب

امنیت

ما اعتماد شما را در ارائه اطلاعات شخصی خود به ما ارج می نهم ، بنابراین می خواهیم از ابزارهای قابل قبول تجاری برای محافظت از آن استفاده کنیم. اما به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت یا روش ذخیره الکترونیکی 100٪ ایمن و مطمئن نیست و ما نمی توانم امنیت مطلق آن را تضمین کنم.

چگونه اطلاعات ذخیره و محافظت می شوند:

میزبانی سرور و پایگاه داده ما در یک بستر امن داخل کشور توسط شرکت پارس پک ارائه میشود و تمامی پروتکل های امنیتی برای عدم دسترسی افراد ثالث به اطلاعات حساس در نظر گرفته شده است.

پیوند به سایتهای دیگر

این سرویس ممکن است دارای پیوندهایی به سایتهای دیگر باشد. اگر روی پیوند شخص ثالث کلیک کنید ، به آن سایت هدایت می شوید. توجه داشته باشید که این سایت های خارجی توسط ما اداره نمی شوند. بنابراین ، من به شما توصیه می کنم که خط مشی رازداری این وب سایت ها را مرور کنید. ما هیچ مسئولیتی در مورد محتوا ، خط مشی های حفظ حریم خصوصی یا عملکرد هر سایت یا خدمات شخص ثالثی نداریم.

کوکی ها

وب‌سایت‌ و برنامه‌ ما از کوکی‌ها (cookie) برای ذخیره اطلاعات، ارائه تجارب شخصی و جمع‌آوری سابقه کاربران به طور موقت استفاده میکند چراکه بعد از هر بار وارد شدن به برنامه نیاز به ورود و دریافت پیامک مجدد نباشد مگر در صورت خارج شدن از حساب کاربری.

حریم خصوصی کودکان

این سرویسها به هیچ کس زیر ۱۸ سال نمی پردازد. ما نمی دانیم که اطلاعات شخصی را از کودکان زیر ۱۸ سال می توان شخصاً جمع آوری کرد. در صورتی که ما دریابیم کودکی زیر ۱۸ سال اطلاعات شخصی در اختیار من قرار داده است ، بلافاصله این را از سرورهای ما حذف می کنیم. اگر والدین یا سرپرست هستید و می دانید که فرزند شما اطلاعات شخصی را در اختیار ما قرار داده است ، لطفا با ما تماس بگیرید تا من بتوانم اقدامات لازم را انجام دهم.

سیاست انصراف

در صورت تمایل به حذف کامل حساب کاربری خود از سایت و اپلیکیشن ما میباست درخواست خود را به صورت تلفنی و با شماره پشتیبانی در بخش اطلاعات تماس به ما بگویید و پس از احراز هویت شما اقدامات حذف کلی حساب کاربری شما صورت خواهد گرفت.

اطلاعات تماس

در صورت هرگونه ابهام در خصوص استفاده از وبسایت و اپلیکیشن ما میتوانید با شماره پشتیبانی زیر ارتباط برقرار نمایید:

02644513594

آدرس: استان البرز – شهرستان ساوجبلاغ – زعفرانیه – نرسیده به فلکه دوم – املاک توحید